Секрети кримінальних оборудок

Лис.19.2019. / Коментарів: 3

На початку 2017 року біля корпусу головного механіка почалися дивні і не зовсім зрозумілі членам колективу роботи – невідомі особи вирубували плодові дерева біля корпусу №7, руйнували і переносили на кількадесят метрів дорогу, копали глибочезний котлован поруч з корпусами і почали руйнувати… корпус головного механіка.

Правоохоронці, до яких зверталися викладачі, лише знизували плечима і відмахувалися. Одіозна міністр освіти Л.Гриневич чомусь назвала очевидне руйнування будівлі, яка була введена в експлуатацію лише у 1986 році, капітальним ремонтом, чим виявила свою приватну зацікавленість у прикритті злочину.

Через кілька місяців, влітку, стало зрозуміло, що в такий злочинний спосіб розчищається майданчик для зведення четвертої секції висотки, до якої має стосунок колишній депутат Д.Андрієвський.

Проектом було передбачено три секції, але Дмитро Андрієвський захотів заробити ще більше і через свого посіпаку Ісаєнка і підконтрольного йому забудовника та однопартійця по БПП В.Непопа домігся підписання між ними додаткової інвестиційної угоди.

За фактом руйнування будівлі у 2018 році навіть було відкрито кримінальне провадження, але його чомусь закрили. Мабуть,  «порішав» Андрієвський. Більше того, налякана Роза Вінецька дуже швидко купила нову довідку БТІ на перебудований корпус.

Тепер увага!

Перевіркою Рахункової палати встановлено, що всі руйнування, перебудови, добудови, вирубування, переноси і асфальтування дороги тощо, були передбачені додатковою інвестиційною угодою, згідно з якою забудовник вчинив ці дії НА ПРОХАННЯ УНІВЕРСИТЕТУ!

1-5

А університет РОЗРАХУВАВСЯ ЗА МАСШТАБНІ БАГАТОМІЛЬЙОННІ РОБОТИ НАЛЕЖНИМ ЙОМУ ЗА ПОПЕРЕДНЬОЮ УГОДОЮ СЛУЖБОВИМ ЖИТЛОМ В ЦЬОМУ БУДИНКУ!

yzobrazhenye_viber_2019-11-14_20-05-03

І ще забудовник купив університету МІКРОАВТОБУС ФОРД, який обслуговує родину Ісаєнка. Такий собі офіційний хабар за злочин.

Інакше, ніж скотством, такі дії Ісаєнка назвати не можна. Так само як злочином треба назвати дії корумпованої Лілії Гриневич і її заступників В.Ковтунця і Ю.Рашкевича.

За наявною інформацією всі вони мають у цій висотці квадратні метри.

Також отримав мзду за обкрадений колектив і Ісаєнко. Пам’ятаєте скандал навколо подарованої влітку квартирою для Ісаєнка?

Так-так. Це також про «висотку Андрієвського». Квартиру-хабар за додаткову інвестугоду своєму турботливому таткові подарувала дочка Ісаєнка Настя, яка тяжко батрачить в Канаді, щоб допомогти своїм батькам-пенсіонерам.


Коментарів 3 Додати коментар

  • Хоч грам совісті у них є? А ще Ісаєнко нараховує сам собі зарплату удвічі більшу, ніж у Зеленського.

  • глистоскот!

  • Шановні, Ісаєнко фактично отримує подвійний оклад голови уряду України. У нього є совість взагалі?

Залишити коментар