Селфі

Пане «ректоре» Ісаєнку! Нам трішечки незручно про це говорити, але…

Ми проглянули свіжий номер «Авіатора», як зазначено в колонтитулі – газету Національного авіаційного університету (01(14528/2020). Формат журнальний, дорогий, кольоровий…  Чудові фотографії… Але, знову але…

2

Цей номер присвячений Вам особисто. А не життю університету, не його людям. На кожній сторінці красиво вимучена, майже щира посмішка, різноманітні тоновані окуляри… В яку ціну і де купували? Уже до суті наведених матеріалів і повертатися не хочеться. Особливо, коли виголошуються від його імені тривіальні й затерті речі (мабуть, щоб не помилитися, не схибити).

1

Єдине, що необхідно було б залишити у цьому випуску – це історію життя людини-легенди – Галини Андріївни Суслової… Глист-Нарцис поряд з нею виглядає недоречно й убого.

3

P.S. Звертаємось до редакції газети «Авіатор» з проханням: подаруйте (ми скинемось) пану Ісаєнку портативний (легкий) фотоапарат з такою довгою паличкою (щоб обов’язково регулювалася за довжиною) для селфі. Нехай проводить фоторепортажі від туалетної кімнати (вибачте, від персонального унітазу) до будуару. Ми знайдемо в мережі сторінку, де безоплатно можна розмістити фотоматеріали сумнівного змісту. Наприклад, на спеціальних сайтах для дорослих! (Як пам’ятаємо, головний фахівець НАУ з освіти дорослих – вихованець п. Ісаєнка аграрій К. Ніколаєв)

Дорослі люди проглядають «Авіатор»: кривляться, усміхаються, але в очі вам не наважуються сказати, що вже досить, занадто й набридливо…


Залишити коментар