Семиноженко вимагає від Квіта пояснень у Раді щодо “реформи” галузевих академій та НАН України

Гру.30.2015. / 1 коментар

Про можливу причетність до ситуації навколо галузевих академій наук або можливу бездіяльність Міністра освіти і науки України Сергія Квіта Володимир Семиноженко пише на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

2Q3D2335_[1]

“Думаю, потрібно частіше згадувати, що у нас все-таки парламентсько-президентська республіка. І зараз саме той випадок, коли потрібно викликати на Комітет з науки і освіти керівника МОН С. Квіта, щоб він відзвітував, зокрема, про «реформу» галузевих академій та НАН України, закладеної в проекті Бюджету-2016 і ставленні до неї МОН”, – зазначив Семиноженко.

На його думку, це відбувається або з мовчазної згоди Міністра, або за його ініціативою. У кожному разі члени Комітету повинні почути обґрунтовану позицію МОН та його керівництва з цього далеко не однозначного питання.

Нагадуємо, Володимир Семиноженко виступив з критикою законопроекту про держбюджет на 2016 рік, де у статті 30 передбачено приєднання галузевих академій науки до НАН України.


Коментар 1 Додати коментар

  • В Украине все больше становится заметно и очевидно, что революция зимы 2013-2014, после своего завершения пафосно названная политиками «Революцией Достоинства», на самом деле не дала украинскому обществу тот максимум, на который рассчитывали борцы и герои Небесной Сотни.
    Из под навоза вылезла новая генерация Бадрудиновых и Майснеров…
    https://www.youtube.com/playlist?list=PLMuSa_YGGP-44N5wi6WuU21k-3gjKI2Gt

Залишити коментар