Сергій Квіт бреше!

Бер.8.2016. / 1 коментар

images (8)

Неправда Квіта:

позитивні зрушення в роботі НАУ після зміни керівництва (захоплення рейдерами).

Правда: Університет в правовому колапсі. Окремі підрозділи перестали функціонувати. Продовжуються залякування та цькування викладачів та співробітників, а також незаконні звільнення.

Неправда Квіта:

що група осіб, які керували університетом, очолювана колишнім проректором і ректором НАУ, подала позови до 32-х судів проти університету, – передає прес-служба Міносвіти.

Правда: подано 37 позовів, 15 з яких вже програли рейдери НАУ. Звернення до суду – вимушений крок, оскільки і Квіт, і його поплічники регулярно порушують чинне законодавство. Рішення суду – єдиний можливий спосіб зупинити його злочинні дії.

Неправда Квіта:

Сам університет (захоплений рейдерами) планує виступати з судовими позовами і повертати собі ті активи, які були виведені незаконно.

Правда: Квіт намагається «всіма» способами порушити кримінальні провадження. Шукає «механізм», як це зробити не гребує нічим. Боїться відповісти за брехню, намагається вбити двох зайців – спасти свою шкуру від суду за брехню та не допустити обрання ректором М.Кулика. Не виключається, що він може вдатися до провокацій.

Неправда Квіта: працює нова вчена рада.

Правда: вчена рада обрана з грубими порушеннями чинного законодавства. У вченій раді не представлені студенти.

Неправда Квіта: на черзі загальні збори студентів та аспірантів, з метою обрання членів вченої ради.

Правда: студентів до складу вченої ради обирають прямим таємним голосуванням. Це вже було зроблено. Повторювати процедуру через забаганки кума Квіта Бадрудінова – велика розкіш. Студенти зневірилися у тому, що діє Закон України «Про вищу освіту», де студенти є безпосередніми учасниками освітнього процесу. А через злочинні дії Квіта у них це право цинічно забрали.

Неправда Квіта: скоро будуть загальні збори колективу, на яких будуть внесені зміни до Статуту університету.

Правда. Статут університету, прийнятий на конференції трудового колективу і затверджений  МОНУ після погодження – чинний. Рішенням суду заборонено вчиняти будь-які дії зі Статутом університету.

Неправда Квіта: порушене кримінальне провадження проти Луцького.

Правда: порушене кримінальне провадження проти Квіта. В судах розглядаються кілька справ проти нього. В тому числі і за незаконне скасування Статуту університету, за незаконне скасування виборів ректора, за перевищення службових повноважень, а також судовий позов за образу честі та гідності.

Чергова прес-конференція Квіта стала ще одним підтвердженням його брехливості та недолугості.

 

Брехню Квіта можна почитати тут:

http://vnz.org.ua/novyny/podiyi/8970-sergij-kvit-rozpoviv-pro-pozytyvni-zrushennja-v-roboti-nau-pislja-zminy-kerivnytstva

 

.

 


Коментар 1 Додати коментар

Залишити коментар