Сергій Квіт втратив підтримку Блоку «БПП»

Згадуться вислів Не пройшло і пів року, коли спостерігаш як виправляють помилки яких можна було і не робити. Так склалося і на цьому тижні… Прикро, що про скасувати обмеження у виплаті пенсій науковцям опікуться не Міністр освіти і науки України Сергій Квіт, що мало б бути логічним. Збереження науково-педагогічного кадрового потенціалу країни не турбу С. Квіта, тай взагалі як показу його робота на посаді Міністра, а ні українська освіта, а ні наука його не цікавлять. Підтвердив це і нардеп Микола Томенко у свому виступі у ВР.

Хочу нагадати, що ми виправлямо помилки. Ми зараз виправлямо помилки Уряду, Міністерства фінансів і Міністерства освіти, які до цих пір не збагнули, що вони зробили помилку. Я був у Черкасах і там був міністр освіти Квіт, і його запитують що робити з людьми (пенсіонерами), які створили наукові школи і особливо в технологічному, політехнічному, і природничому напрямку. А він каже: Та нічого, кілька тисяч звільниться професорів, не вмруть. В мене питання: що, розуму позбавилися там в Уряді міністри, які просиділи на цих посадах? Хай заїдуть в політехнічний наш інститут київський, хай заїдуть в ті школи де інших фахівців у вузьких технічних, чи природничих галузях нема, нема кому ввести цей напрямок, чи цей центр. І ця молода команда розповіда, що нічого страшного, ми їх виженемо і далі університети будуть працювати. Так ми ж голосували за Закон про освіту де дали статус автономії університетам, а якщо ми дали статус автономії університетам, то вони самі знають хто вже не може передавати знання, а хто повинен залишатися. Спочатку Міністерство придумало геніальну ідею, може ви не знате, у нас же тепер в технічних і природничих вузах не обовязково вивчати історію України і українську мову і літературу, вони вважають, що це вропейський тренд. Ну навіщо наприклад в харківських, чи в одеських вузах, в технічних вивчати нашу історію, чи українську мову? І не дивлячись на те, що ми вимагали, додумались дати розяснення: Ми наполегливо рекомендумо включити ці предмети, хоч вони не обовязкові. Та якщо вони не обовязкові, хто ж їх буде включати? Тому моя вимога поляга не в тому лише, щоб виправити помилку уряду в частині нашої професури, яка робить українську науку, а щоб повернутися до низки інших системних помилок, як, зокрема, обовязкове викладання гуманітарних предметів. Бо, сьогодні український світ вузів треба зміцнити. – сказав Микола Томенко, під час пленарного засідання Верховної Ради.

Багато говорили про те, що Квіт це перший Міністр на виліт, але сьогодні це не рівень пліток, а достовірний факт. В комітетах та на фракціях, зокрема ПАРТІЇ БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА, рейтинг якої Квіт знищу, розглядають нових кандидатів на посаду міністра освіти і науки України. Нам стало відомо з достовірного джерела, що розпочаті консультації які відбуваються в Адміністрації Президента, головним питанням яких : Ким замінити Квіта?. Серед кандидатів, на посаду Міністра освіти і науки України, Лілія Гриневич, Михайло Згуровський, Олександр Співаковський та Станіслав Ніколанко. На думку експертного кола, тільки заміна Міністра та його непрофесійної команди може врятувати українську освіту від геноциду Квіта.

http://kraina.name/articles/politika/142132-sergiy-kvit-vtrativ-pidtrimku-bloku-bpp


Залишити коментар