Серпентаріум (або ж витівки недолугого «юриста»)

Гру.15.2016. / 1 коментар

 

Так, ви не помилилися. Мова йде про такого собі пана Майснера, який за кожної нагоди підкреслює свою приналежність до славного цеху юристів (чи справді вчився, чи купив диплом у якомусь приватному ВНЗ, у нашому випадку значення не має, бо мова йде не про документ про вищу освіту, а про справи).

З’явився він, наче вигулькнув, як черв’як після дощу, у стінах Національного авіаційного університету, позиціонуючи себе як радник Міністра С.Квіта. Що і як він там радив Міністру, достеменно не відомо. Проте відомий невтішний для МОН результат.

Здається, «радництво» – це кредо та сенс усього життя цього добродія. Бачимо ми це і під час його перебування в НАУ в якості «радника» тимчасового керівництва університету. Спочатку він «радив» В.Харченку, потім – Р.Хращевському, потім – знову В.Харченку, потім – Т.Івановій. Результати «радництва» Майснера невтішні для його «клієнтів». Його життя свідчить, що з усіма людьми, до яких він, навіть, просто якось торкається, щось відбувається погане.

«Порадив» В.Харченку, а потім і Р.Хращевському негайно звільнити проректорів, знаючи, що це не лише аморально, але й протизаконно, – і ті були звільнені.

Добре, що Р.Хращевський своєчасно все побачив та зрозумів і йому вистачило волі та мужності відмовитися від послуг «радника» Майснера і взагалі вийти із «гри», нав’язаної С.Квітом, відновивши звільнених на своїх посадах. Правда, за «порадою» Майснера В.Харченко знов звільнив їх, порушивши закон. Був незаконно, «заднім числом», звільнений і сам Р.Хращевський.

Своєчасно «зіскочила» з «порад» Майснера і Т.Іванова, яка, ймовірно, ще не забула кошмару минулої карної справи, порушеної під час її перебування в Академії муніципального управління на посаді проректора.

Зайшов Майснер до НАУ в складі рейдерського угрупування разом з О.Бадрудіновим та О.Авдєєвим – і де вони? Написав донос та відкрив кримінальну справу проти свого поплічника О.Авдєєва, скориставшись тендерними закупівлями, які сам і порадив О.Авдєєву. Той і підписав документи. Зверніть увагу, сам Майснер практично нічого не підписує. Тільки «радить»…

Але, як клубок не вийся, кінець все рівно буде. Напевно, не випадково, для В.Харченка, якому Майснер з О.Бадрудіновим «гарантували» посаду ректора, результатом «порад» Майснера є карна справа, як сумний акорд на заході Харченківського життя.

Як «перехідний червоний прапор» переходить Майснер від одного в.о. ректора до іншого. «Глибокі» знання та «величезний» досвід «адміністрування», «потужний» розум, «бачення майбутнього», поєднані з «ораторським мистецтвом», дозволяють йому «впарювати» шизофренічні ідеї багатьом неперебірливим людям. От і скажіть тепер, що це створіння, генетичне походження якого – 30-ті сталінські роки минулого століття, не може влізти до таких людей в душу зі своїми чорними думками.

А хто завів до Національного авіаційного університету за університетський кошт адвоката С.Крижанівського і познайомив його з В.Харченком, який згодом і «підставив» того у справі з хабарем? Мовляв, виконуй, Петровичу, поради С.Крижанівського, то – надійна людина, а мої друзі в Київській прокуратурі «прикриють».

А тепер НАБУ досліджує об’єднану кримінальну справу і щодо хабара, і щодо невиконання рішень судів з поновлення незаконно звільнених працівників на своїх посадах.

Зараз Майснер «радить», а вірніше – «розводить», В.Ісаєнка. І, судячи з усього, досить успішно. Адже В.Ісаєнко, всупереч чітко прописаним вимогам закону, пішов на його порушення, звільняючи шляхом махінацій зі штатним розписом, поновлених на своїх посадах за рішенням судів незаконно звільнених працівників. Напевно, і В.Ісаєнко, вслід за В.Харченком, хоче «отримати термін». Історія повторюється?

До чого тут серпентарій? До того, що зараз в університеті скляну рекреацію на другому поверсі першого корпусу називають уже не «акваріум», як раніше, а «серпентаріум». Мовляв, там гадюки, які жалять одна одну…

Як би то було так. Складається враження, що деякі особі виповзають за межі «серпентаріума» і жалять усіх підряд. Цікаво, хто дозволяє їм це роботи?

31855


Коментар 1 Додати коментар

  • Сподобався напис під кадром із “Собачого серця”. Шариков біля дзеркала. Провесор: “Куда собрался” Шариков: “В МОН. Там ищут “зама” Повірив, бо “фізія” Шарикова – гібрид Ковтунця і Май…сра. А ви кажете – кляті-тридцяті…

Залишити коментар