Шахрай Шульга нагадує про себе

Нарешті. Нарешті відбулося те, чого так «довго чекала» освітянська громада України. Адже шахрай і за сумісництвом – недопроректор Національного авіаційного університету Шульга, завезений баригою Бадрутдіновим до університету з бородянського сміттєзвалища, оприлюднив на своїй сторінці у Фейсбуці «довгоочікувані» думки щодо недостатньо високої заробітної плати освітян.

Шульга

https://www.facebook.com

шул

Коментуючи заяву першого заступника міністра освіти і науки України Інни Совсун про те, що в державному бюджеті «забули» виділити кошти на підвищення заробітної плати освітянам, недопроректор Шульга глибокодумно та «авторитетно» замітив, «що ця прикра помилка найближчим часом буде виправлена», напевно, за його активною участю.

Шахрай Шульга, який поки що обіймає проректорську посаду, ймовірно, сам вірить в те, що його думки – «державної ваги». Адже свою посаду, разом з поплічниками, він обіймає незаконно, а звідси й незаконно отримує гроші з цього самого бюджету, перебуваючи під слідством за звинуваченням за декількома статтями Карного Кодексу України з перспективою у 12 років позбавлення волі.

Але у шахрая Шульги є ще декілька джерел доходу. Серед них – заробітна плата за сумісництвом на посаді доцента.

Цікава деталь, про яку мало хто знає: посада доцента була штучно створена «під Шульгу» ще одним недопроректором – Івановою, причому, посередині семестру і за відсутності на кафедрі навчального навантаження. Зрозуміло, що соратниця Шульги Іванова нанесла збитки державі в особливо крупних розмірах. Невже Іванова, як і в.о.ректора Харченко, свято вірує в «колективну відповідальність»?

Нагадаємо, що законність та правопорядок в країні базуються на неминучості покарання за порушення Закону. Впевнені, що компетентні органи розберуться як з Шульгою, так і з іншими сміттярами з бородянського сміттєзвалища, що як п’явки присмокталися до тіла університету. Час визволення університету від них настає!

 


Залишити коментар