Шановна Ліліє Михайлівно!

Тра.19.2017. / 1 коментар

2

Днями Ви відзначили свій День народження та річницю призначення на посаду.

Багатостраждальний  колектив Національного  авіа!ційного університету щиро долучається до привітань на Вашу адресу і доповнює власними віншуваннями.

Найперше, Ліліє Михайлівно, бажаємо  Вам, щоб результатами Вашої наполегливої реформаторської діяль!ності тішилася  вся освітянська спільнота, а не тільки кілька наближених соратників по грантоїдній діяльності.

Бути відкритою, не замикатися у комунікації лише з тими, хто говорить те, що Ви хочете чути, але й спілку!ватися з носіями альтернативної думки на ситуацію в освіті. Бо посада Міністра — це велика відповідальність за гарантування конституційних прав сотень тисяч осві!тян, а не тільки за добробут наближених.

Пам’ятати, що вчитель є основою та запорукою існу!вання Держави і будь які спроби лякати його перевірками, екзаменами,  сертифікуванням  і  т.ін. без належного фінансового  та матеріально!технічного  забезпечення його благородної та водночас каторжної праці, приречені на неуспіх та спротив.

В основі діяльності як Педагога, так і Міністра має бути повага до Людини. Саме антропоцентричність у всіх її виявах задекларована Прем’єр!Міністром України В.Гройсманом як філософія діяльності Уряду. І зважати на це — Ваш обов’язок.

Бажаємо Вам, шановна Ліліє Михайлівно, змилувати!ся над нашим багатостраждальним колективом і приз!начити вибори ректора, як того вимагає Закон.

А якщо Вам подобаються управлінські  якості  Ісаєнка, Майснера, Шульги, Харченка, Іванової і Ко — можете поси!лити ними кадровий склад МОНУ, щоб не довелося потім брати їх на поруки.

Щиро бажаємо Вам та Вашій родині миру, злагоди та добробуту.  Саме ці складові  забезпечують  здоров’я та щастя. І саме їх так не вистачає  родинам незаконно звільнених, а може бракнути і сотням сімей працівників Національного авіаційного університету, над якими нави!сла загроза скорочення через бездарне керівництво Ваши!ми ставлениками.

По!людськи зичимо Вам добра і сподіваємося на аде!кватну відповідь.

З повагою та надією,
Колектив Національного авіаційного університету.

Газет reider-nau


Коментар 1 Додати коментар

  • Чтобы уважать других людей, надо уважать в первую очередь себя. А это у недоминистра образования отсутствует напрочь, ибо весь жизненный её путь говорить об одном: согласна на все, лишь бы дорваться до ” кормушки”, – предать отца и мать, которые учили её добропорядочности и чести, не врать и не обманывать…

    Все её действия и поступки говорят об одном: говорите, говорите …, а я, широко расставив ноги, буду и дальше идти своим путём . Интересно, а о финише эта панянка-львовянка думает или нет?

    Ей некогда, ещё кого-то обмануть, обокрасть, солгать … Ещё и ещё.. И это женщина – символ добропорядочности и чистоты? Мир окончательно сошёл с ума!!!

Залишити коментар