Шановна редакція! (Ексклюзив)

Січ.12.2016. / Коментарів: 2

Я давно слідкую за боротьбою колективу Національного авіаційного університету проти сваволі міністра Сергія Квіта та його ставлеників, за справжню автономію вищих навчальних закладів нашої країни. Я також освітянин і добре знайомий з чинним законодавством про вищу освіту. Реформи у вищій школі та в освіті в цілому під «мудрим» керівництвом Сергія Квіта залишаються в нашій країні лише декларацією. Наша середня школа жебракує, професійно-технічна освіта знищена повністю, утворилися величезні черги в дитячі садочки, закриваються спортивні секції та гуртки за інтересами. А університетська автономія залишається лише на папері. Оточення міністра Квіта цинічно заробляє і багатіє на оборудках із закриттями навчальних закладів, їх об’єднанням, відмінами виборів керівників, призначенням «своїх» людей на посаду в.о. ректора перед виборами, формуванні «своїх» вчених рад тощо.

Міністр Квіт порушує Закон, поводить себе як феодал, свідомо знищує систему освіти, прикриваючись проведенням псевдореформ. У народі подейкують, що ним опікується американське посольство, яке надає йому та його людям величезні кошти на реформи. Ці гранти розподіляються між довіреними особами. Все це свідчить про міністра як про найбільшого корупціонера в системі освіти.

Міністр Квіт жодного разу не був помічений у волонтерській діяльності, допомозі армії. Жодного разу він не висловив свою позицію щодо тих, хто розв’язав війну на Донбасі. Але, що цікаво, перераховував величезні кошти в систему освіти на уже окуповані території – університетам, школам, іншим освітнім структурам. Водночас він, надаючи величезну кількість місць державного замовлення спочатку в Крим, а потім на окупований Донбас, не дав можливості дітям з цих територій навчатися в українських вищих навчальних закладах. Чого б це?

При цьому він весь час кричить з телевізійних екранів про свій патріотизм, любов до України.

Але чи знають освітяни, що «міністр оборони ДНР» Кононов і міністр освіти і науки України Квіт є близькими родичами? Світлана Кононова (Лисак) є дружиною «міністра оборони ДНР» Володимира Кононова https://vk.com/photo134053966_375238049 , а Ольга Лисак (Квіт) доводиться племінницею міністру Квіту. Може в цьому полягає розгадка такої нелогічної для патріота України його поведінки?

1

 

Світлана Кононова (Лисак) – Сергій Лисак – рідні сестра і брат

https://pp.vk.me/c621826/v621826966/2f583/Qsjgp5J_BBE.jpg

2

Ольга Лисак (Квіт) – племінниця Сергія Квіта

Прошу опублікувати цю інформацію, щоб з нею ознайомилася широке коло освітян.

Виникає логічне запитання: чому Сергій Квіт не долучився до групи, яка працює у Мінську? Чому він, використовуючи свої  родинні зв’язки, не допоміг визволити хоча б одного українського полоненого?

Замість того він знищує українську освіту і, використовуючи свою високу посаду, незаконно збагачується за рахунок українського народу. Прошу вас, шановні журналісти, звернутися до правоохоронних органів, щоб перевірили дану інформацію і дали цьому належну оцінку.

Заздалегідь дякую.
З повагою,
Володимир Петрович


Коментарів 2 Додати коментар

Залишити коментар