Шановні колеги Національного педагогічного університету ім. М.Драгоманова!

Ми з вами стаємо свідками чергового рейдерського захоплення, яке Квіт «обкатав» уже на багатьох авторитетних університетах держави. Воно здійснюється за примітивною схемою: міністр викликає ректора і вимагає звільнити першого проректора (О.Падалку), рекомендує призначити на його місце наближену людину (Бойчука). Потім, не маючи на те повноважень, цей Бойчук звертається до міністра через день після призначення з проханням прислати аудит, бо ним, начебто, було виявлено всюди ряд  суттєвих порушень. Тому він, як перший проректор, просить прислати внутрішній аудит.

Далі працює традиційна схема: працівники аудиту напишуть все, що їм скаже міністр, бо пам’ятають про долю своїх колег, які не захотіли фальсифікувати акт аудиту по НАУ. Потім в акті буде вказано рекомендувати звільнити всіх, хто не подобається Квіту.

Далі Квіт виходить на чергову брехливу прес-конференцію, де обливає брудом неугодних, розкидається міфічними цифрами зловживань, лякає зверненнями до правоохоронних органів тощо.

А потім продовжує робити свою чорну справу, заводить рейдерів, які з першого ж дня починають залякувати, цькувати, звільняти, знищувати напрацьоване заради швидкої наживи.

Тому, шановні драгоманівці, дозвольте підказати ряд нагальних практичних рекомендацій:

  • згідно Постанови Кабміну на сьогодні заборонені усі позапланові перевірки;
  • підставою для проведення в університеті внутрішнього аудиту може бути лише письмове офіційне звернення ректора університету, а не випадкового першого проректора на якомусь папірцеві;
  • оскільки юридичні відділи вишів працюють в правовому полі і не готові чинити опір нахабним незаконним діям рейдерів, рекомендуємо укласти угоду з юридичною структурою, яка спеціалізується на протидії рейдерським захопленням.

Таким чином, шановні колеги, ви, на жаль, не одинокі в ситуації, коли в освіті не діє вітчизняне законодавство. У нас спільна біда – міністр Квіт і його неадекватні дії, спрямовані на руйнування системи української освіти.

Будемо раді надати допомогу. Тримайтеся. Перемога буде за нами!

З повагою,

колектив Національного авіаційного університету


Залишити коментар