Шановні колеги викладачі, студенти, науковці, всі працівники університету!

Січ.15.2017. / Коментарів: 4

Вітаємо вас, увесь колектив університету, з нашою спільною перемогою! З перемогою над беззаконням, шулерством, зверхністю, непрофесіоналізмом, над усіма негідними для нашого університету якостями, які демонструє п’ятий виконувач обов’язків ректора Володимир Ісаєнко разом із своїми поплічниками!

Адже з тексту затвердженої в МОН нової редакції Статуту університету, розміщеної на офіційному сайті університету, випливає, що пан Ісаєнко, попри всі його намагання, так і не стане паном «Президентом». «Президентом» Національного авіаційного університету. Бо саме так він хотів себе назвати, по-шахрайськи підмінивши рішення конференції трудового колективу та в п’ятий раз за навчальний рік змінивши штатний розпис університету, щоб не допустити поновлення за рішенням суду незаконно звільненого з посади виконувача обов’язків ректора Рімвідаса Хращевського.

Статут НАУ

Пан Ісаєнко пішов на справжній обман колективу, як мантру стверджуючи, що до 1 січня 2017 року треба «привести у відповідність» Статут у редакції 2015 року, яка, що всім давно відомо, у повному обсязі відповідала вимогам Закону «Про вищу освіту». Бо, мовляв, інакше університет буде розформований. Насправді ж, усе робилося саме для того, щоб «підпрацювати» Статут під себе та під своїх поплічників-рейдерів, щоб вони разом з ними продовжувати «керувати» університетом. Для того й збиралися протягом декількох місяців на багатогодинні «посиденьки» члени створеної ним так званої «робочої групи» під головуванням «самого».

3213

Шулерські наміри п’ятого виконувача обов’язків ректора викликали «дев’ятий вал» обурення, яке підняли в засобах масової інформації, в соціальних мережах небайдужі за долю університету викладачі, студенти, науковці не тільки з нашого, але й з інших університетів та громадських об’єднань. Саме розголос цих злочинних за своєю суттю намірів примусив пана Ісаєнка та його покровителів з МОН відступити та вилучити з тексту Статуту положення про «президента», а також ще декілька протизаконних положень.

Шановні колеги! За наявною в розпорядженні редакції сайту інформації, в судах добігають логічного завершення судові справи про незаконність призначення виконувачем обов’язків ректора Володимира Ісаєнка та про незаконність звільнення з цієї посади Рімвідаса Хращевського.

Тому так і поспішав пан Ісаєнко, бо знає (чи здогадується), що скоро він не буде ані виконувачем обов’язків, ані, тим більше, ректором. І не тому, що не став «президентом», а тому, що колектив університету обере своїм ректором людину, професійно підготовлену для роботи на такій високій посаді, високоморальну, з глибоким почуттям відповідальності за доручену справу, яка і поведе за собою колектив, відновивши в університеті атмосферу професіоналізму, доброзичливості, взаємоповаги, турботи про людей. А вибори рано чи пізно все рівно відбудуться. І так буде!

З повагою, редакція сайту reider-nau.com


Коментарів 4 Додати коментар

 • Уже конкретно запахло палённым : горит кресло под глистом, шатается оно и под биологом! Биолог плюс глист будут сидеть в одной помойной яме – Гриневич и Исаенко достойная компания, да и вони будет много!

  Сумские товарищи, как видно из их действий, народ упорный и дело шульгавого доведут до логичного конца, ибо это падло и своих обобрало!

  Майснер уже с таблеток не слазит, чувствует свой конец, да и отвечать за шулерство прийдется. А мо воспользуется своим вторым гражданство? Там ему развернуться не дадут – Гриневич со товарищами не помогут!

  А бабушка Иванова срочно повышает квалификацию по вязанию носков – жить то за что-нужно будет, когда выпрут с работы где пупок надорвала, ибо не по сеньке шапка.

  А вы, честной народ, не снижайте оборотов, боритесь , победа всегда на стороне тех, кто не пасует перед трудностями, не боится восстать против зла. И на нашей улице будет праздник – я в это свято верю!

 • Про ковтунця – фюрера цієї гопкомпанії, сказав поет: “Гидкий той вигляд демонічний збудив в освіті страх панічний, в Гриневич – корупційний чад!” Смердить на всю Україну. Вже й у Швейцарії створено “фонд випускників” на зразок тих “батьківських”, які Гриневич при Черновецькому створювала в кожній школі. Пані Надія Варгола в Швейцарії вже зібрала до цього “фонду” 66 тисяч євро. Литва для дітей-сиріт АТО – 110 тисяч євро. “Фонд” заховався під маркою Alumni Funt Ukraine в Україні – чергова афера міністра. Не намагайтеся відшукати чи побачити звіт. Хіба відзвітувало МОН, куди пішли 200 мільйонів китайських доларів і прочая, і прочая?… Пора створювати комітет порятунку освіти. Не мовчіть, освітяни! Придивіться до фізіономій “реформаторів” від Гриневич. Це її колективний духовний портрет.. Може хоч бридко стане, якщо не злякаєтеся.

 • Мы скоро будем свидетелями переобувание в воздухе… Свято наближається!!!

 • […] Читайте також: Вітаємо увесь колектив  з перемогою над беззаконням, ш… […]

Залишити коментар