Шановні колеги!

reider-nau

Редакцію reider-nau члени колективу інформують про посилення репресій з боку незаконної адміністрації. Причиною такої поведінки є той факт, що нашому ресурсу «зливають» начебто секретну інформацію. Ісаєнко і його «команда» зображають «глибоку стурбованість» і шукають «таємних агентів». Посіпаки викликають до себе на бесіди, погрожують звільненнями, нерідко звільняють з роботи за надуманими звинуваченнями. Особливо лютують Гудманян і Довбань, але результату їх «пошуки» так і не дали. Та й дати не можуть, оскільки жодних доказів причетності до співпраці з reider-nau у них немає.

У цьому аспекті доречно провести аналогію. Наприклад, в період окупації ворогом певної території, на якій він ігнорує закони, грабує, переслідує інакомислячих, займається репресіями тощо, завжди виникає підпілля. Це природно і логічно. Так було під час фашистської окупації, так є і зараз на території українських окупованих ворогом територій. Не виняток і НАУ.

Правду і справедливість – не задушити. Вони усюди мають вуха і очі. І не встигне подумати Ісаєнко зі своїми політичними покровителями про чергову крадіжку університетського майна, громадськість тут же буде поінформована.

Так було зі зруйнованим корпусом головного механіка, на місці якого виросла секція новобудови, до якої «не має жодного стосунку» народний депутат Андрієвський, так було з аферою з підготовкою пілотів і створенням однойменного центру, на який Уряд має виділити понад чверть мільярда гривень і до якого також «жодного стосунку не має віце-прем’єр Кубів», так було і з захмарними зарплатами адміністрації і армії помічників, з відмиванням величезних коштів на ремонтах гуртожитків, мармурових підлогах, вхідній групі, з кримінальним підписанням контракту з «ректором» Ісаєнком, до якого мають безпосередній стосунок перший заступник міністра освіти Ковтунець і держсекретар Полянський та багатьма іншими аферами, за якими, на жаль, поки що мовчки спостерігають правоохоронці.

Запевняємо, що усі викладені в публікаціях факти мають докази, люб’язно надані нам членами колективу. Тими, хто не приховує свого негативного ставлення до банди «мачачучецького менеджера», тими, хто робить це інкогніто, і навіть тими, від кого редакція аж ніяк не очікувала на таку інформаційну допомогу. Особливо це стосується кількох кримінальних проваджень, які поки що не розслідуються через політичне втручання. Та вони нікуди не зникнуть.

reider-nau ніколи не відчував браку інформації, а особливо зараз, коли недовіра до нав’язаних міністерством зайд починає перетворюватися на ненависть. Людина не може постійно жити у страху і приниженні. Приходить час, коли вона згадує, що Господь дарував їй для чогось хребет.

На підтвердження вищевикладеного можемо також поінформувати колектив свіжими новинами:

  • гроші під час вступної кампанії зароблялися не для викладачів, а для реальних господарів Ісаєнка і доплати в цьому навчальному році ними не передбачені;
  • Гудманян захотів поділити Гуманітарний інститут на два факультети (а це подвійне навантаження на бюджет) і варто нагадати що з його подачі ці факультети були знищені кілька років тому, щоб прибрати конкурентів – деканів С.Кіраля та О.Полисаєва;
  • Ісаєнко дав команду переписати «Історію університету», де передбачити власні «грандіозні заслуги» перед колективом (як і при окупантах).

І найпечальніша новина – наш ЦКМ готують відчужити.

ckm-nau-kiev-na-ulice-580b432198e17

До чиїх рук має потрапити ця будівля – поки достеменно не відомо. Це може бути комунальна власність (шлях відчуження Державного музею авіації), приватна особа через довготривалу оренду чи концесію, а також політичний проект – щось на кшталт створення міського виборчого центру. До речі, штат працівників ЦКМ, керівників гуртків тощо вже зачищено. Через тиждень-другий він стоятиме пустий і готовий до передачі. Немає людей – немає проблеми.

231

Іноді оприлюднення інформації про афери, що готуються, можуть унеможливити або відтермінувати їх реалізацію. Поки що публічний розголос не дає розпочати нардепу Андрієвському забудову усієї території за ЦКМ, а гордість університету – Авіакосмічний ліцей імені І.Сікорського залишили в спокої. Не змогли аферисти також переписати Статут і запровадити посаду Президента університету. І таких фактів чимало.

Отже, інформування колективу про реальний стан справ виконує свою безпосередню функцію – доносити правду. Інше джерело достовірної інформації на сьогодні відсутнє. Офіційний сайт НАУ перетворився в генератор панегіриків на честь «ректора».

Ми щиро вдячні усім, хто допомагає нам у цій благородній справі. Ми цінуємо вашу допомогу. За крайні місяці кількість читачів reider-nau збільшилася, незважаючи на те, що в університеті він заблокований. Це результат також і того, що редакція шанує свою репутацію і ділиться лише перевіреними фактами.

reider-nau також запевняє своїх прихильників, що не залишить у спокої і буде слідкувати за «видатними діячами та організаторами науки» – Ісаєнком, Довбанем, Гудманяном, Запорожцем, Вінецькою та іншими, що спричинили руйнування університету, та висвітлюватиме їх діяльність на інших місцях роботи після звільнення з університету.

З глибокою і незмінною повагою
Колектив reider-nau

P.S. Наша електронна адреса [email protected]


Залишити коментар