Шанс на “Відкриті вибори ректора НАУ” ще залишається… Співробітники НАУ хочуть демократичних виборів та передбачуваного керівництва НАУ, а не Ісаєнка

Жов.3.2016. / Коментарів: 16

Ісаєвська реорганізація в НАУ

Ісаєнківська реорганізація в НАУ – зовсім не та подія, про котру можна писати щось на зразок “запасаємося поп-корном і готуємося”. Якраз тут позицію поп-корників і щоу для них спробує нав’язати псевдопроректор Майснер. Вся його реоганізаційна кампанія побудована на психології реваншу осідлої частини бабаковського соціуму, котра не надто встигає відповідати на виклики часу, котра суттєво втратила від розвитку демократії в освітянському середовищі, котра боїться жити за законом, сама залишаючись поза законом.

isaenko-maysner

Майснер, на відміну від показового в.о. – аматора Ісаєнка, що є частиною минулого бабаковського НАУ, з перевіреними у грудні 2015 року «виборчими технологіями», якраз зараз робить ставку на непрофесійність Ісаєнка.  В.о. ректора Ісаєнко показав себе повним невігласом в політиці розвитку вузу, але для «затаившейся бабаковщины» – це великий гандж, тож граючи на “аматорстві” у перетворенні НАУ Ісаєнко змушений буде ставити на аморальних союзників-аферистів  –  Майснера та Шульгу.

 

Знищення опонентів руками Майснера Шульги в НАУ? А отут і справді у Ісаєнка є певна підтримка покидьків і перевага над беззахисними працівниками. Тільки вміння скористатися дозовано цією зброєю навряд чи властиве побутовому нарцису, котрим є і до кінця залишиться Ісаєнко. Над ним МОН та громадськість.

Отже, ненормоване беззаконня та бабаковські поради – ось сценарій реоганізацій в НАУ. Цей перший крок ще залишає шанс кожному керівнику обманути себе, що це його не стосується. Що під час обговорень реорганізації можна буде виправити системну помилку, а у наступному обговоренні все внормувати. Але здається, що Ісаєнко і його нарцисизм в концентрованому вигляді, котрого працівник НАУ ще не куштував у такому прихованому вигляді, і який буде запропонований йому в ході обговорення долі університету, зажене працівників і вузьку нішу – шлях на заклання.

Втім, шанс на  “Відкриті вибори ректора НАУ” ще залишається… Співробітники НАУ хочуть демократичних виборів та передбачуваного керівництва НАУ.

Читайте також: «УСІХ, ДО ОСТАННЬОГО ЗАВІДУВАЧА КАФЕДРИ!»


Коментарів 16 Додати коментар

Залишити коментар