Ще одне кадрове досягнення Ісаєнка

Січ.16.2020. / Коментарів: 7

Відомий широкому колу викладачів та студентів НАУ як пройдисвіт новоспечений кандидат наук Олександр Рєзнік був представлений колективу факультету архітектури, будівництва та дизайну в якості заступника декана.

ryeznik

Таке «неймовірне щастя» привалило деканові Октябрині Чемакіній. За що так Ісаєнко покарав свою вірну подругу-соратницю, яка землю гризла за глисто-ботоксного, достеменно невідомо, але свою функцію «копати під Октябріну» Саша Рєзнік виконає на «відмінно».

А ще пустить готівковий потічок прямо собі в кишеню. буде брати і біткоїнами, і у вітчизняній валюті.

Уже в кінці травня слід очікувати ротації керівництва факультету. На місце Октябрини Володимирівни цілком реально може прийти або Андрій Бєлятинський, або й сам Рєзнік. Ісаєнко, як абсолютно неадекватний керівник, може перевершити свій же рекорд дурості після призначення Ю.Теслі. НАУ має бути повністю ідіотизований.

Це у випадку, якщо Ісаєнко доживе до травня в якості «ректора».

znlrtggp_400x400

P.S. Колектив редакції reider-nau.com приносить щирі співчуття Октябрині Чемакіній з приводу чергового кадрового «досягнення» і бажає міцного здоров’я і залізних нервів.

Кажуть, що одразу після призначення, Саша Рєзнік затребував собі окремий робочий кабінет і повний список «мінусіх».

Читайте також: «Видатний науковець» Олександр Рєзнік


Коментарів 7 Додати коментар

  • а навіщо йому так багато мінусіх?

  • Ви дуже вірно сформулювали статус НАУ. Він уже майже на 100 відсотків ідіотизований. Коли приходиш на роботу – таке враження що працюєш а психлікарні і твої співробітники її пацієнти. І виконуючи їх накази теж почуваєш себе ідіотом.

  • Только нe минусих, а минусов

    • Минусих. По минусам Сашка закончил лет 15 назад ))

  • Повний ідіотізм. Ну як, скажімо, може керувати факультетом людина, проти якої на вченій раді проголосували усі. Це я про усім відомого кадра – Юрку Волошина.

  • ну и морда! как у наперсточника!

    • це обличчя НАУ, це майбутнє НАУ

Залишити коментар