ЩЕ ТРОХИ І БУДЕ ПОВНА УТИЛІЗАЦІЯ «КВІТовства»!

images (6) - копия

Освітянська спільнота слухає, роздумує, аналізує і приходить до висновку – з міністром Квітом українська освіта немає жодної перспективи!

Корупцію Квіт не знищив, а очолив. Різнобарвно розКВІТли куми та бізнеспартнери навколо міністерства освіти. «Здобрені жовчю» Квіта, вони пустили свої метастази у рейтингові ВИШі…

Корупційні схеми не ліквідовані, а лишень змінені їх «розводящі».

Та назви фірм на зразок – ТОВ «Лінгвіст», ГО «Центр дослідження суспільства», ТОВ «САВ-ДІСТРИБЬЮШН», ТОВ «Гравіс»  MMPublications та інші.

Імплементацію прийнятих Законів, функціонери міністерства не квапляться просувати у реальне життя освітянське життя.

Замість реформ маємо розвал освітньої галузі, дерибан державних та приватних навчальних закладів, за різними алгоритмами, задуманими Квітом. Не важливо чи закриття, чи приєднання вузів один до одного чи «крадіжка-передача» освітянського майна…Жага до прибутків «учасників» затьмарює мозок, і Квіт вже не зважає на коректність висловлювань: «Та нічого, кілька тисяч звільниться професорів, не вмруть». Чи такий міністр буде вболівати за галузь?

Обіцяне самоврядування вишів перетворилося в повальне зубожіння освітян. «Командирування» рейдерів у виші стало суцільним пеклом для чемних інтелігентних викладачів. Квіт роздає обіцянки, їх ретранслюють на місцях його емісари…

Квіт каже, що не тримається за посаду, але заради її збереження ставить під загрозу всю галузь, застосовуючи примітивний шантаж депутатів ВР і Президента.

Квіт вимагає до себе поваги і довіри, але освітнє середовище навряд чи готове, і через десять років забути цей кошмар «псевдореформ з корупційним присмаком».

Навіщо постійно боротися з корумпованим Міністром, відволікати освітянські сили від реформ в нашій європейській родині?

Чи пробачити Квіту, чи дати йому ще керувати освітою ще тиждень-два?

Геть з крісла!

Ще трохи і розпочнеться утилізація КВІТовства! І чим швидше, тим краще!


Залишити коментар