Щирі побажання міністру освіти

grinevich-2016-300x219

Від обманутих псевдореформами освітян, від тисяч звільнених з роботи викладачів і вчителів, від кинутих напризволяще вихованців шкіл-інтернатів, у яких вкрадено майбутнє, від учнів, які бредуть кілометровими болотами до «опорних» шкіл і чекають, коли ж з’являться начебто закуплені російські автобуси, від працівників опустілих шкіл, які розвалюються, від працівників та студентів університетів, в яких рейдерські угрупування, сформовані в надрах міністерства освіти і науки з благословення міністра, докрадають останнє і хочуть перетворити їх в пустелю, іншого ошуканого освітянського люду, а також від скаліченого бійця АТО, в якого була забрана призначена йому земельна ділянка, від всіх обдурених і наївних, які поки що вірять, міністру Гриневич щирі побажання:

 1. Веселого Нового року і роботи, на якій би Ви принесли менше шкоди державі в цілому та освіті зокрема.
 2. Вибачення від усіх тих, хто зараз згадує Вас незлим тихим словом.
 3. Проявів мудрості та відповідальності при прийнятті управлінських рішень, відповідно до чинного законодавства, щоб не потрапити під суд, як Ваш попередник.
 4. Оприлюднення звіту перед освітянами хоча б за один грант, хоча б за одну тему, хоча б за один контракт, які присвячені освітнім «реформам» під Вашим керівництвом.
 5. Особистої Вам плідної праці протягом хоча б одного місяця в якості вчителя в одній із «опорних» шкіл, щоб Ви мали можливість побачити істинну картину і почути від учнів та їхніх батьків правду в очі.
 6. Позбавлення від присутності у Вашому оточенні фальшивих радників-зрадників.
 7. Припинення рекламування закордонних вищих навчальних закладів та стимулювання виїзду до них на навчання кращих випускників українських шкіл.
 8. Припинення виконання замовлень Ваших грантодавців щодо втілення в освіті України гіршого закордонного освітнього досвіду.
 9. Розблокування роботи НАЗЯВО, що Ви давно обіцяли, але не виконуєте свою обіцянку, бо це вже не сміх, а злочин.
 10. Прийняття, можливо, найдраматичнішого у Вашому житті рішення щодо добровільної відмови від наукового ступеня кандидата педагогічних наук через доведений та визнаний Вами плагіат.
 11. Спробувати самостійно, без шпаргалок пройти ЗНО з української мови та історії.
 12. Розуму в Бога, щоб кривди більше не чинити.

 

Недореформовані Вами українські освітяни

facebook.com


Залишити коментар