Що приховує в.о. ректора Ісаєнко від грамадськості НАУ?

Isaienko-NAU-Kovtunec-Grinevich-MON-305x267

 

Про брехуна в.о. ректора Ісаєнко фальсифікує в історії з літаками вже написано, а про підстуність небагато…

На офіційному сайті НАУ оприлюднено звіт про роботу Вченої ради від 27 лютого 2017, проте на сайті тільки «оплески». Оплески це добре, а про що замовчує пан Ісаєнко?

http://nau.edu.ua/ua/news/2017/1/pro-zasidannya-vchenoi-radi-vid-27-lyutogo-2017-roku.html

Замовчує про подальше руйнування університету.

Дуже скромний відправляє на розділ сайту Вчена рада…

5

Проте на сторінці Вченої ради відсутня інформація…

Про подальшу руйнацію реорганізацію, звільнення та набір некваліфікованих кадрів.

За всю новітню історію університету не було випадку, щоб на вимогу викладачів, співробітників, інших учасників освітнього процесу було відмовлено у наданні інформації про перебіг засідань вченої ради, а саме – наданні відеозапису та стенограми засідань. Що приховує від громадськості та колективу університету Ісаєнко?

Приховують брехню та суцільні фальсифікації. На сьогодні вчена рада так і працює без законно обраних членів ради від студентства. Це триває понад півтора року. Відтак рішення вченої ради університету не можна вважати легітимними.

Голосування відбувається лише відкритим способом, демократична процедура таємного голосування відсутня. Членів вченої ради залякують, під час голосувань відеокамера фіксує хто, як і за що голосував. Тимчасова адміністрація відверто погрожує переслідуваннями іномислячим.

А офіційна сторінка все більше нагадує «пропагандистську кисельовщину». Чи може користуватися повагою керівник, який  допускає такий антидемократизм? Звичайно, ні. Тому і не користується авторитетом новинний контент сайту.

5-й в.о. Ісаєнко – брехун тай підступна людина!


Залишити коментар