Щодо сьогоднішнього засідання «вченої ради»

Гру.24.2015. / 1 коментар

www.facebook.com/yaroslav.kozachok

Щодо сьогоднішнього засідання «вченої ради»
1. Вчена рада без студентів не є легітимною. Це законодавча норма.
2. Сьогодні було вчинено черговий злочин.
3. Вибори «голови» відбулися зі значними порушеннями. Згідно чинного законодавства голова вважається обраним, якщо за нього проголосувало 50%+1 голос. 29 голосів від 78 присутніх заледве складає 27%.
4. За затвердження порядку денного, «проректорів», перейменування посад, за інші питання, які потребували принаймні обговорення лише біля двох десятків впевнено піднімали руку «за». Переважна більшість не голосувала взагалі. Але це не завадило секретарю вченої ради впевнено виголошувати «сорок», а потім, після підказки Майснера, навіть «п’ятдесят». Щось на зразок «чего изволите?»

Висновок:
– продовжується системне неприховане «гвалтування» колективу університету шайкою бадрудінова-майснера, яку «кришує» міністр Квіт. Ми дуже близько підібралися до інформації, що було йому обіцяно за сліпу підтримку беззаконня;
– фейкові рішення будуть оскаржені в суді;
– ганьбою вважаю те, що до влади вперто рвуться невігласи, які не мають ні вченого ступеня, ні вченого звання, ні належного досвіду роботи у вищій школі; але це, мабуть, данина сучасному трендові, коли неуки призначаються на важливі посади і знищують своєю «діяльністю» підприємства, організації, установи, цілі галузі;
– варто очікувати подальших переслідувань незгодних; сучасний рейдер агресивний та цинічний, особливо при відвертій та систематичній підтримці самого міністра.

Надихає те, що колеги вже півроку чинять спротив банді рейдерів. Хто відвертий, хто внутрішній. Такого «майснери» не очікували. Такого спротиву історія рейдерських захоплень ще не знала.

Залишилося ще трошки протриматися. Суди ми почали вигравати. А найбезталаннішому за всю історію сучасної освіти міністру активно шукають заміну. Це тішить найбільше.

P.S. Колег, які підтримують і розуміють суть того, що відбувається, прошу не «лайкати» на мої пости. Виявляється, рейдери почали переслідувати тих, хто підтримує антирейдерський рух у Фейсбук. Не дивуйтеся. І така ницість зараз розповсюджена. Право та законність не в пошанівку в «постМайданній» Україні.

Просто читайте. Я маю статистику і щиро вдячний за те, що цікавитеся і залишаєтеся небайдужими.

Все буде добре)


Коментар 1 Додати коментар

Залишити коментар