Щодо суду

Тра.5.2019. / Коментарів: 6

НАУ суди

25 квітня 2019 року відбулося чергове судове засідання за позовом Валерія Чепіженка до НАУ щодо фальсифікації результатів виборів ректора університету.

У ході засідання закінчено перегляд відеодоказів та інших матеріалів, які підтверджують факти порушення чинного законодавства з боку В.Ісаєнка та призначених ним керівників та членів ЦВК, оргкомітету, дільничних виборчих комісій тощо.

Суддя Л.Шереметьєва, вона ж голова Солом’янського районного суду м. Києва, розглядає справу рівно, намагається виявляти неупередженість. Але варто вказати на одну суттєву деталь – вона двічі не задовольнила клопотання сторони позивача про проведення експертизи підпису заступника голови ДВК у Криворізькому коледжі НАУ А.Андрусевича під протоколом про результати виборів на дільниці. Це може свідчити про можливе втручання в хід судового розгляду з боку народного депутата Д.Андрієвського.

Нагадаємо,  що на кону – десятки гектарів університетської землі, яку почав забудовувати депутат від БПП.

Також слід звернути увагу на неприхований тиск з боку Ісаєнка на ключового свідка у справі – керівника Криворізького коледжу НАУ професора А.Андрусевича. Ісаєнко скасував конкурс на заміщення вакантної посади ректора КК НАУ, який вже був оголошений і на яку подав документи А.Андрусевич.

Ісаєнко домагається від А.Андрусевича не свідчити у суді про фальсифікації, які відбулися на дільниці у Кривому Розі.

Позиція А.Андрусевича, на відміну від, скажімо, Гудманяна, Жовнірчика, Єнчевої та інших членів злочинного угрупування з фальсифікацій, казати у суді правду.

Наступне засідання за позовом В.Чепіженка відбудеться 16 травня 2019 року.

Наступне засідання за позовом М.Кулика відбудеться 26 червня 2019 року.


Коментарів 6 Додати коментар

 • Нехай викличуть до суду весь склад комісії яка була на виборах в Кривому Розі.
  Щоб суддя допитав їх.
  Чому вони досі не бул опитані?

  • Вони всі працюють в НАУ на “гарних” посадах з “гарними” ніх@йофими зарплатами, тому від походів у суд відмовляються йти в будь-якому випадку. Тим більше, фальсифікаціями займались іменно вони)

 • Є враження, що рішення суду за позовом Чепіженка вже куплене Андрієвським і Ко, тому і засідання відбуваються щомісяця! І адвокат у Чепіженка якийсь не дуже компетентний, весь час плутається! Крім того вони скасовують результати виборів обох турів, хоча Чепіженко не був учасником другого туру, і на мій погляд, не довів, що фальсифікаціі 1туру завадили йому вийти в 2. це може бути формальною підставаю для відмови у позові.
  А позова Кулика «рейдери» бояться, тому тягнуть справу, призначаючи його засідання раз в 3-4 місяці. Думаю, що там реальні шанси на перемогу! Чи це тільки мені здається?

  • Ви можливо і праві, а можливо і ні. Ситуація дуже сильно змінилась, не даром бігають та стараються перефарбуватись…

 • Хай Лапутька викличуть в суд. Він дасть повний розклад. Кажуть, що в нього є і відєо і фото.

  • Лапутько не прийде, він тільки може показувати свою важність і лякати Ісанка доти доки той йому не виділить квартиру в новобудовах.

Залишити коментар