Шульга Володимир Петрович. Коментар до щорічної декларації для НАЗК.

Кві.19.2017. / Коментарів: 2

Нарешті «розродився» щорічною декларацією про доходи проректор Національного авіаційного університету Володимир Шульга. Він же Воця Шульгавий – екс-губернатор Сумщини та колишній народний депутат України від Батьківщини та, як перебіжчик, від Народного Фронту.

https://declarations.com.ua/declaration/nacp_f5311ada-1e7e-4979-b68c-41bee2af8bb4

На сайті НАЗК є три декларації від цього персонажа. За 2011 і 2013 рр. як депутата 7 скликання, а також як проректора за 2016 рік.

У цих деклараціях – історія його неймовірного збагачення за останні кілька років. Приклад, як на крові, пролитій та Майдані та Донбасі, можна непогано заробити. Головне опинитися у потрібний час у потрібному місці. І з потрібними людьми.

2011 рік. Бідний, мов церковна миша, Шульга, декларує сукупного доходу його – 2 925 грн., а членів сім’ї (двоє дітей та дружина) – 490 403 грн.

shulga5-700x336

А у розділах про рухоме та нерухоме майно, підприємницьку діяльність, банківські вклади, зарубіжні фірми тощо – суцільні прочерки. Саме так виглядала декларація пересічного опозиціонера, члена партії Батьківщина Володимира Шульги.

За 2012 рік декларація народного депутата Шульги чомусь відсутня.

2013 рік також виявився для Шульги також неурожайним. Доходи його склали 236 061, 91 грн., членів сім’ї – 97 000 грн. та ще матеріальна допомога нужденному депутатові в розмірі 35 094 грн.

В інших розділах також суцільні прочерки. У тому році Шульга перебіг до Народного Фронту, поповнивши, таким чином, його кадровий потенціал.

Важкі для держави 2014 та 2015 рік Шульга перебував у статусі народного депутата та голови Сумської обласної державної адміністрації. Тобто, перебував на державній службі, яка забороняє займатися підприємницькою діяльністю. За ці роки Воця Шульгавий також чомусь не подавав декларацію.

Шульга

Саме в ці роки з прізвищем Шульги були пов’язані резонансні скандали: з вимаганням хабара за призначення на посаду, з розкраданням коштів, призначених для забезпечення військових на східному фронті, з відмиванням коштів на будівництві «стіни» на сумській ділянці кордону з РФ, з приватними поїздками за бюджетні кошти до Австралії та острівної країни Вануату, де у нього зареєстрований власний офшор.

А в 2016 році Шульга здивував громадськість новою декларацією, вже у якості проректора НАУ.

Згідно з даними декларації Шульга за 2016 рік заробив 418 435 грн. (звичайна зарплата проректора НАУ, враховуючи те, що Шульга кілька місяців перебував на електронному ланцюгу, середньомісячний заробіток складає понад 60 000 грн.), чемно задекларував стипендію у 2 488 грн. сина Дмитра, 3 250 грн. від первинної профспілкової організації Національного авіаційного університету, яка, мабуть, доплачує профільному проректору за лояльне ставлення та «сліпоту» в питанні «розпилу» профспілкових внесків.

Про заробітну плату дружини не згадав, а належну їй квартиру в Сумах задекларував.  60 кв.м, дата набуття права власності – 1997 рік. Чи то користується цією квартирою Шульга Наталія Володимирівна, чи то винаймає її у Штомпель Ганни Олексіївни – не зовсім зрозуміло. Але цієї квартири точно не було в минулих деклараціях.

Придбав в «урожайному» 2016 році і престижний автомобіль БМВ-520 2015 року випуску, ринковою вартістю понад 30 000 доларів США. Шульга Петро Миколайович вказаний як співвласник, але номери на авто  хххх ВР, що вказує на власність саме народного депутата України В.Шульги.

VK52wVrrhWk

Але найцікавіше в розділі 12 «Грошові активи».

У Володимира Шульги задекларовано 362 000 дол. США готівкою, а у дружини Наталії Володимирівни 98 000 дол. США та 320 000 дол. США також готівкових коштів. Тобто, 780 000 дол. США.

shulga-dohodi

Звідки взялися у скромного державного службовця такі шалені гроші? Мабуть, скандали 2014-2015 років, які супроводжували Шульгу, таки були небезпідставними. Трохи зі «стіни» на кордоні вкрав, трохи з допомоги для фронту, трохи від хабарів на посади, трохи у губернаторської посади заощадив. Звідки такі статки у дружини, яка у минулих декларація не вказувала такі фантастичні суми?

І чому В.Шульга не вказав статки, записані на дочку? Вона нещодавно виїхала до Австралії, має там майно. Зрозуміло, що заробити не встигла через молодий вік. І чому Шульга не вказав офшор на Вануату? І чому Шульга не вказав будинок у Сумах, зареєстрований на дружину? Може потихенько переписує майно, щоб не було так боляче? Бо стаття КПК України, за якою підозрюють Шульгу, передбачає конфіскацію майна.

Запитань більше, ніж відповідей.

Громадськість сприймає задекларовану чиновниками у 2016 році готівку та «забутих» родичів як  намагання легалізувати вкрадене. Як правило, вони показують лише частину незаконного збагачення. Так скільки реально вкрав державний службовець Шульга?

Шульга Украина

На це запитання мала б дати відповідь НАЗК. Університетська громадськість з нетерпінням чекає.


Коментарів 2 Додати коментар

  • Брехло, хамло та злодій – ось характеристика цього чолов”яги, бо навіть на Остапа Бендера він не тягне.

    НАЗКа або якийсь інший орган таки скаже своє слово в цій справі, але як сприймати наших колег та співпрацівників, які сотруднічають з цим покидьком? Які виконують його забаганки, любострастно заглядаючи йому в очі. Кого маєте на увазі, запитаєте ви?

    Керівник профспілки ( гидко згадувати навіть його призвіще) засвітився сповна, та і інші ” фінансові благодійники” тут стоять рядком. В противному випадку – він ще бандит та розбійник! Тільки вони проти волі людини чи коллеквиву користуються їх добром.

    Ой, люди, якщо і далі ця шваль буде вами керувати, то де ви будете працювати? Знищать вони Університет та й підете ви по світу босі та голі, та нікому не потрібні…

  • Как по мне, то самый безобидный из проректоров нау. Зло номер один майснер!!!

Залишити коментар