Шульгу під арешт? Засідання суду (без коментарів)

Бер.19.2016. / Коментарів: 3

Арешт замість особистого зобов’язання – у Зарічному районному суді м. Суми розглянули клопотання прокуратури стосовно зміни запобіжного заходу для екс-голови Сумської облдержадміністрації та колишнього Нардепа Володимира Шульги.
Головні причини: введення підозрюваним суд в оману. Зокрема, 17 лютого Володимир Шульга пояснив свою відсутність на засіданні суду участю у комітеті Верховної Ради України. Натомість там зафіксували відсутність підозрюваного. Також він не з’явився на виклики слідчого з 29 лютого по 11 березня, посилаючись на стан здоров’я.
На засіданні суду заслухали слідчого, прокурора, підозрюваного та його адвоката. Чи візьмуть Володимира Шульгу під арешт стане відомо у понеділок, 21 березня о 8.00. На цей час призначено оголошення рішення суду.
Нагадаємо, Володимиру Шульзі прокуратура області інкримінує 3 злочини: зловживання службовим становищем, підробку документів та шахрайство в особливо великих розмірах. Усі – за часів обіймання посади голови Сумської облдержадміністрації.
Наразі, чоловік відсторонений від посади проректора Національного авіаційного університету, натомість продовжує там працювати через відсутність наказу керівництва про відсторонення.

P.S.: Запомните диагноз – “острая тянущая боль и температура в районе левого плеча”


Коментарів 3 Додати коментар

Залишити коментар