Скандал за скандалом | В НАУ  справжнє Чікаго 30-х ?

Січ.23.2017. / Коментарів: 2
Ввечері п’ятниці 20 січня в більярдному клубі «Авіатор» начальник юридичного відділу Лапутько, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, києм побив студента.
Це відбувалося в присутності інших учасників «вечері» — нового начальника служби безпеки Пархоменка та співробітника Шаповалова.
Нагадаю, що в грудні минулого року зареєстроване кримінальне провадження проти Лапутька за понівечення бейсбольною битою автомобіля співробітника університету Калантая.
Таке от у нас в університеті «локальне кадрове посилення» особами, яких привів з собою в.о. ректора Ісаєнко. Ковтунцю буде цікаво. Нехай вкотре потішиться за свого протеже.
Усіх очевидців та потерпілого прошу не боятися і надсилати інформацію в приват. Надамо юридичний захист та посприяємо у відкритті кримінального провадження..»

Друзі!
Знову прошу перепосту.
У нас в університеті справжнє Чікаго 30-х.
Ввечері п’ятниці 20 січня в більярдному клубі “…

Опубликовано Ярославом Козачком 23 января 2017 г.

Нагадаємо …

Нещодавно замість звільненого з ганьбою фальсифікатора рейдера  Ю.Гордійчука, начальником юридичного відділу університету став дехто Сергій Лапутько. На термін роботи нового начальника старожили університету  також ставлять ставки. Слідкуймо.

3

Днями новий начальник юридичного  відділу став  фігурантом гучного скандалу: він відстоював право паркувати своє авто на «козирному місці» біля службового входу за допомогою вагомого аргументу — бейсбольної бити. Нею він понівечив авто одного зі співробітників університету. Цей дикий випадок свідчить про рівень адекватності одного з ключових «гравців команди» Ісаєнка. Що  ж, неврівноважений та небезпечний Лапутько склав гідну компанію Майснеру, Шульзі, Тімохіну, Кочергіну та іншим особам, яких допускати до студентів категорично не рекомендується.

Потерпілий викликав поліцію, відкрито кримінальне провадження, ведеться досудове слідство. Чи  допоможе йому довідка про психічну неповносправність — час покаже.

 


Коментарів 2 Додати коментар

Залишити коментар