Скільки коштує колективу НАУ його руйнування?

Кві.6.2019. / Коментарів: 3

630_360_1468315029-6234

Викладачі та співробітники весь березень перебували в очікуванні декларацій керівників університету. Ще недавно процвітаючий заклад вищої освіти після кількох рейдерських захоплень «джентельменами удачі» різних калібрів ледь животіє. Але інерція розвитку, яка була надана університету до 2015 року, і сьогодні дає можливість набивати кишені банді Ісаєнка, якого нахабно за допомогою міністра освіти Л.Гриневич привів до університету народний депутат Д.Андрієвський.

45416

Який інтерес Адрієвського до університету? Найголовніше – земля. Він – один з найкрупніших столичних забудовників. За його наказом Ісаєнком були підписані відповідні документи, які дозволили зруйнувати корпус головного механіка, що заважав зводити додаткову секцію будинку на розі Відрадного і Гарматної. До цього будинку має безпосередній стосунок народний депутат Андрієвський, хоча Роза Вінецька через один із судів Херсонської області «замутила» ухвалу, в якій зафіксовано, що Андрієвський «не має стосунку до цього будівництва».

photo_2019-04-02_17-53-48

Будівництво,  як можемо пересвідчитися, зараз призупинене. Андрієвський чекає результатів виборів Президента. Якщо все залишиться без змін, то територія університету і далі буде забудовуватися Андрієвським.

Окрім землі, Андрієвського цікавить 600-мільйонний річний бюджет університету. За кожною гривнею пильно стежить соратниця Андрієвського Роза Вінецька – нині проректор університету, власниця фальшивого диплому бакалавра, студентка-заочниця бюджетної магістратури НАУ та одночасно наша аспірантка, над дисертацією якої активно трудиться колектив авторів з нашого ж юридичного інституту.

Так от, усі ремонти в гуртожитках, мармурові підлоги, закупки техніки тощо відбуваються через афілійовані з Андрієвським структури. Рух зароблених університетом сотень мільйонів гривень відбувається за  погодженням з ним як фактичним власником університету.

Ще одна стаття грабунку колективу, до якої мають безпосередній стосунок Ісаєнко, Роза Вінецька, Запорожець, Гудманян, Харченко, Козловський та численні начальники непотрібних відділів, заповнених родичами та знайомими подружжя Ісаєнків – заробітна плата.

Фінансове знекровлення колективу за цією статтею відбувається через:

 • надвисокі зарплати адміністративному персоналу;
 • немотивоване преміювання адміністрації та наближених до Ісаєнка осіб;
 • виплати за «цивільно-правовими угодами»;
 • зарплати сотень «мертвих душ», зарплатні карточки яких перебувають на руках членів адміністрації;
 • численні закордонні відрядження Ісаєнка, членів його адміністрації та наближених до його родини осіб;;
 • побори з орендарів, які щомісяця «заносять» тим, від кого залежить їх бізнес.

Безумовно, осіб, які займаються адмініструванням в університеті, багато, набагато більше, ніж в інших університетах. Але чи задовольняє колектив ЯКІСТЬ адміністрування? Безумовно, ні.

Жалюгідне фінансове забезпечення викладачів та співробітників, убогий стан матеріально-технічної бази не дозволяє університетові розвиватися.

У запропонованому матеріалі зупинимося лише на одному з аспектів грабунку – заробітних платах адміністрації університету, які викладені у публічний доступ через заповнені декларації.

Отже, лише офіційна заробітна плата «ректора» Ісаєнка склала 1 114 593  гривні. І ще встиг поцупити 100 000 гривень з університету за цивільно-правовими угодами, що становить 101 216 гривень на місяць!

https://declarations.com.ua

За що? За відвертий кримінал, фальшування результатів виборів, нікчемне управління величезним навчально-науковим комплексом, за зниклі гуртожитки, суцільну забудову, розбазарені відокремлені структурні підрозділи, вимивання мільйонних коштів через ремонти, преміювання, закордонні відрядження, нівелювання здобутків минулих поколінь.

Для порівняння. Ректор КПІ М.Згуровський – 867 000 гривень за рік. Ректор КНУ ім. Шевченка Л.Губерський – 885 000 гривень за рік.

Проректор-фальшувач Артур Гудманян. Про його наднизьку кваліфікацію загалом можна судити за тим, що він чомусь у декларації назвав себе «державним службовцем категорії В».

gudmanyan-0

Проректори однозначно не входять до цієї категорії. Другим важливим і грубим порушенням у заповненні декларації є те, що він не вказав свого співмешканця, з яким вже не один рік веде спільне господарство, як подружжя. Звідси і придбаний ним у 2018 році гараж на 41 кв.м. А от новий автомобіль, який вони придбали під цей гараж, записаний на його чоловіка. Не вірите? Припильнуйте і подивіться хто і на якому авто забирає його з роботи додому.

Не маємо нічого проти «європейського» вибору Гудманяна в особистому житті, це його особиста справа, але Закон порушувати не можна. Він,  ніби то один для всіх. Тому добре було б звернутися до НАЗК, щоб впаяли йому протокол про корупцію. Мав би за приклад взяти свого начальника Ісаєнка, який чесно вказує, що живе зі своєю дружиною Іриною.

Його статки склали досить суттєву суму – 661 341 гривень заробітної плати та 76 104 грн.  за сумісництвом. Тобто, перебуваючи на посаді проректора не повний рік, він отримав 55 111 гривень середньомісячного доходу.

Враховуючи призначення на посаду з травня 2018 року, він цілком міг би обігнати за річним доходом навіть Харченка. За що? За те, що в якості голови ЦВК відверто фальшував результати виборів ректора, брехав під присягою, до керувався так, що університет працює за таким же фальшивим штатним розкладом.

Якість роботи Гудманяна в якості проректора однозначно не коштує таких грошей.

При підборі кандидатур на посаду проректора досвідчений керівник враховує усі фактори – від морально-психологічних до професійних. У випадку з Гудманяном Ісаєнко керувався винятково меркантильними міркуваннями,  які можна охарактеризувати одним реченням: ти мені – я тобі. Ти мені фальшивий протокол про результати виборів і особисту відданість, а я тобі захмарну зарплату і закриваю очі на запроваджені тобою корупційні схеми та вкрай низьку кваліфікацію.

А те, що Гудманян завжди працював «на у кишеню» і за власним прайсом – ні для кого не був секрет. Прийом на роботу мав свою таксу. Екзамени, заліки, ДЕКи –  студенти знали скільки занести Гудманяну через казначея. Кандидатський іспит, написання рецензії, відгуку, дисертації – усе Артур збирав докупки. а купка у скромного бюджетника виявилася чималою – 187 000 грн. на банківському рахунку, 95 000 грн., 180 000 дол. США готівкових коштів.

Хто бував у 146 кв.м. квартирі Гудманяна кажуть, що він у декларації явно «поскромнічав». А всього то якихось 18 років в НАУ. Ось як треба газон стригти!

Проректор з міжнародних питань Олександр Запорожець, він же Саша-турЫст.

zaporozhets-0

Людина, яка рідко присутня на робочому місці, посадова особа, яка  виконанню посадових обов’язків віддає перевагу розважальним туристичним поїздкам закордон за кошти університету. «Авіатор», який зганьбив свою честь і гідність тим,  що привів в університет Ісаєнка.

Його зарплата також вражає: 1 155 771 гривень на рік, що складає 96 314 грн. на місяць. Врахуймо, що посаді проректора також лише з травня 2018 року. Зверніть увагу на пенсію Запорожця – 128 880 грн. (10 740 грн.  на місяць). Чи багато членів колективу мають таку  пенсію? Звісно ні.  Для того,  щоб отримувати по 10 тисяч на місяць, потрібно було кілька років перед пенсією отримувати по 40 тисяч грн. зарплати. Хто забезпечив йому таку зарплату? Микола Кулик, якого так підло зрадив Запорожець, і якому клявся у вічній вірності.

Чим запам’яталася колективу Сашина річна каденція? Нічим. Він або їздить по закордонах сам чи з Ісаєнком, або сидить у себе в кабінеті, бо соромно в очі людям дивитися. За що така матеріальна подяка? За фальшування результатів виборів ректора в якості голови оргкомітету виборів, за те, що вкрав журнал реєстрації і втік з кабінету, щоб не реєструвати порушень, за те, що фактично нічим не займається, а лише числиться проректором. І, нарешті, за те, що привів мерзоту в університет, вмовив підписати і сам підписав «листа п’яти» на підтримку Ісаєнка.

https://declarations.com.ua

Проректор з молодіжної політики та інноваційного навчання Оксана Вовк.

vovk-0

Матеріальне забезпечення за 2018 рік вражає: заробітна плата за основним місцем роботи в НАУ – 642 043 грн., ще заробітна плата за сумісництвом в НАУ – 16 640 грн.,  ще заробітна плата за сумісництвом в НАУ – 41 969 грн., ще заробітна плата за сумісництвом, але в КПІ – 3 645 грн. Ще, очевидно, продала автомобіль TOYOTA AURIS, за що отримала 250 000 грн. (більше, ніж  декларувала його вартість у минулому році).

А ще задекларувала 30000 дол. США (було 20 000 дол. США у попередньому році) і 370 000 грн. готівкою (у попередньому – 120 000 грн.).

vovk-3-2

Таким чином, Оксана Вовк заробила у 2018 році в НАУ з різних джерел 700 652 грн., що складає 58 387 грн. на місяць.

Була прийнята до НАУ з посади асистента  КПІ. Її батько написав дисертацію і дочці, і Ісаєнкові. За що доня, не маючи жодних на те підстав – належного досвіду та кваліфікації – була обласкана спочатку на посаді помічника ректора з окладом 60 тисяч гривень на місяць, а потім і проректора.

За що такий атракціон небувалої щедрості для Оксани Вовк? За дрімучу тупість на посаді, за війну з власними студентами, за феєричні провали усіх заходів, за які вона береться. За знищення Кубку ректора  та Березневих паростків, за глум над Студвесною, за дебільні команди та розпорядження з відміни результатів виборів студентського самоврядування. За безкоштовні екскурсії для класу своєї дитини в ангарі НАУ, коли для студентів вони є платними. За багато чого іншого, за що виганяють з тріском з роботи, а не платять космічні зарплати.

Проректор з економіки та господарської  роботи Роза Вінецька. «Смотряща» за НАУ від нардепа Андрієвського. Баришня з фальшивим дипломом та жахливою репутацією, яка у цивілізованих державах не мала б права наближатися до університету на гарматний постріл. Але у нас вона наділена надзвичайними фінансовими повноваженнями. Роза Михайлівна збагатилися за 2018 рік на 604 039 грн., що складає 50 336 грн. на місяць.

А скільки заробляє  рядовий професор університету? Разів у п’ять менше,  ніж Роза, яка до науки не має жодного стосунку, яка паразитує на викладацькій праці. Викладач навчає і приносить в скарбницю університету гроші,  а ці гроші вимиває і розподіляє неграмотна Роза Вінецька. Через кого розподілє? Через фірми, які афілійовані з народним депутатом Андрієвським (Inteco). І зверніть увагу скільки отримує за свою «підприємницьку діяльність» її чоловік Ярослав Мацера – 1 687 119 грн.  на рік. Це також університетські кошти, тільки «правильно» розподілені.

Це тільки офіційні цифри. А скільки Розалінда Міхайловна збирає готівкою – ніхто навіть спрогнозувати не може. Саме за таку проворність платить Ісаєнко Розі. І ще за те, що здобуває вищу освіту за рахунок бюджету! Мало, бачте, заробляє! У когось забрала місце державного замовлення, щоб самій ніби то вчитися. За те, що пишуть їй дисертацію на здобуття вченого ступеня кандидата юридичних наук. За те, що палить, бухає і спить прямо в кабінеті, за який сплачено з бюджету університету чималі кошти.  За те, що купує меблі і техніку за гроші колективу для себе і для Ісаєнка. Потім списують, ніби то віддають на кафедри або «зберігають» на фірмах, де купили, і також за гроші. А меблів там немає,  вони всі у приватних оселях.

declarations.com.ua

Проректор з  наукової  роботи Володимир Харченко. Це багатостраждальний унікум, якому вдавалося майже 20 років керувати університетською наукою. Двічі в.о ректора при різних командах рейдерів. Обвинувачуваний у справі про рекордний хабар. При обшуку у нього вилучили колосальні як для науковця суми готівкою. Нагороджений державними нагородами за протекцією Бабака та Луцького. Він встиг «кинути» і їх, і Кулика, і Бадрудінова, що привів його на посаду в.о. ректора НАУ. Майстер зі слалому пристосування.

harchenko-0

Заробив за 2018 рік  1 038 702 гривень, що складає 86 558 грн. на місяць (у попередньому звітному році 621 762 грн.).

За 2 роки після затримання майже повністю поновив свої статки, конфісковані під час обшуку при затриманні, про що свідчить декларація. Так, у Володимира Петровича 1 608 000 гривень, 75 635 дол. США, 3 170 фунтів стерлінгів, 69 382 євро готівкою та 814 900 гривень на рахунках в різних банках (688 000 гривень в минулому році).

На відміну від своїх «колег» по проректорському цеху, В.Харченко єдиний, хто хоч трошки в авіаційній темі. Але у нинішньому жалюгідному стані університету найперше винен він, бо саме Володимир Петрович заради власного самолюбства привів до колективу першу хвилю пройдисвітів-рейдерів влітку 2015 року.  Саме відтоді і розпочалося падіння НАУ.

Загалом адміністрація НАУ тільки офіційно за 2018 рік отримала доходів 5 мільйонів 375 тисяч гривень! Майже 448 тисяч гривень на місяць! І всього 6 осіб абсолютно неефективного ректорату! Чи може при такому дикому дисбалансі університет бути конкурентоспроможним? Питання, вочевидь,  риторичне.

А ще багато хто з посіпак Ісаєнка, які не обіймають посади, що потребують декларування. безліч начальників відділів,  радників, зав кафедр, директорів та деканів, які прийшли недавно. Їх оклади становлять від 20 до 50 тисяч гривень на місяць. Менше ця армія неуків і випадкових людей, які прийшли до НАУ з університету Драгоманова та НАДУ, де працювала дружина Ісаєнка Ірина, не отримує. В середньому по 1000 доларів «на рило» для посіпак меншого калібру.

Це мільйони і мільйони гривень, які могли б піти на підтримку професорів, доцентів, співробітників, на посилення матеріально-технічної та лабораторної бази. Але в цьому треба розбиратися і цим треба займатися.

Найбільша трагедія колективу в тому, що нами керують люди з украй низькими моральними та професійними якостями, для яких пріоритетом є власне збагачення, а не розвиток університету, який пишається славним минулим, але має через пройдисвітів досить туманне майбутнє.


Коментарів 3 Додати коментар

 • А чого не про всіх проректорів написали?
  Козловського забули

 • Довбойбізм триває(
  Чому колeктив всe цe тeрпить??

 • Я чувствую шок, беспомощность, безнадёжность, оскорбление, унижение, негодование, ненависть, злобу, и как результат искренние и “наилучшие” пожелания всем этим людям! А моя зарплата за последние 12 месяцев составила аж 58 тысяч гривен!))) Я мужчина, отец, кормилец семейства, инженер, наш выпускник, руководитель среднего звена, с 2 высшими образованиями, имею в должностном подчинении людей и отдавший этому учебному заведению 34 года своей жизни! Так и хочется процитировать простой и уже знакомый, с недавнего времени, нам всем вопрос: “Каких ещё …ять реформ вам не хватает!?”

Залишити коментар