Шарова про проблеми в НАУ

Вер.15.2016. / 1 коментар

Фрагмент зустрічі Шарова в НАУ зі кількома студентами та іншими молодими людьми охарактеризували його як людину, яка страждає на «словоблудіє». Він говорить про «правове русло», і тут же про стабілізацію «від кількох тижнів до кількох місяців».

Все в кращих традиціях міністерства – багато, ні про що, і невідомо коли. Самі створили ситуацію, самі й «стабілізують».

Нагадаємо, що це Шаров підписував листи про відповідність займаній посаді Майснера, а потім говорив про необхідність його звільнення. Це Шаров підписував лист про невідповідність займаній посаді професором С.Смерічевським, щоб потім Майснер його звільнив, щоб потім С.Смерічевський через суд поновився на посаді, але вже на іншій кафедрі.

Збрехав Шаров і про не легітимність студради університету. Вона існує, вона легітимна незалежно від бажання Шарова. Тому «перший етап» – «словоблудіє». Читайте Закон, в якому жодного слова про щорічне відновлення органів студентського самоврядування.

Студенти представлені у вченій раді. Легітимній вченій раді. А в нелегітимній, про що згадав і сам Шаров – не представлені. Тут є логіка. Навіщо бути представленими у нелегітимній вченій раді? Та й у законі немає, щоб під усіх «майснерів» одразу оголошувалися вибори до вченої ради. Але якщо за всякими «майснерами» стоять «шарови» – тоді так, безумовно. І це процес може перетворитися в перманентний. Другий етап – також «словоблудіє».

І ще один промовистий факт – студентське самоврядування у повному складі проігнорувало зустріч із О.Шаровим.


Коментар 1 Додати коментар

  • Шарову теперь нужно в каждый ВУЗ Украины подъехать и провести лекцию по студенчеству. А то, как-то несправедливо по отношению к другим университетам. Чувствуется предвзятость. А может опять волшебные печенюшки от кого-то получает? Гриневич ау!!! Где реакция?

Залишити коментар