Службові квартири НАУ перерозподілені між фаворитами Ісаєнка

Січ.13.2020. / Коментарів: 3

 

1-5

Одним з цілої низки грубих порушень чинного законодавства, які виявив аудит Рахункової палати, і які призвели до суттєвих фінансових втрат, є той факт, що службові квартири,  які були передані на баланс університету ще кілька років тому, не передаються в користування викладачам та співробітникам університету. Але за комуналку майже 40 квартир університет платить справно.

У 2015 році ці квартири було розподілено між ветеранами та молодими науковцями університету. Але Ісаєнко проігнорував цей факт і почав активне переслідування цих осіб. Переважна більшість з яких була або звільнена, або вимушена була залишити університет.

Їх основною «виною» було те, що вони потрапили у список на отримання службового житла.

 

Неймовірний скупердяй, «немішаєвський жлоб» Ісаєнко не міг спокійно спостерігати як квадратні метри спокійно передаються людям. Тепер тільки від нього залежить кому і скільки службового житла передати в користування.

 

А за майже 4 роки грабунку ним університету, в Ісаєнка з’явилися свої фаворити. Про них ми і будемо інформувати. Отже,

 

Родина Барановських – Лілія Володимирівна і Михайло Миколайович.

Вона – професор кафедри педагогіки і психології вищої освіти, доктор педагогічних наук, професор. Потрапила до університету ще за часів В.Бабака, якого попросив прилаштувати свою дружину тоді ректор Білоцерківського аграрного університету Михайло Барановський. Жінок тоді і зараз прилаштовували до педагогіки. Для статусу,  щоб чимось займалася.

Великих наукових досягнень від Лілії Володимирівни університет не дочекався, у чому можна пересвідчитися на нашому ж сайті

http://www.lib.nau.edu.ua/naukpraci/teacher.php?id=11286

1

Але з приходом Ісаєнка «педагогічна наука з авіаційним нахилом» стала для НАУ однією з провідних і кафедри гуманітарного циклу почали множитися як щурі, а технічні закриватися.

А для чоловіка Лілії Володимирівни Михайла Миколайовича Барановського було утворено вакансію на посаду завідувача кафедри біотехнології внаслідок звільнивши професора Катерини Гаркавої, яка очолювала її понад 10 років.

Хто ж такий Михайло Баранівський? На одному з сайтів так і сказано – чоловік Лілії Баранівської. Не кожен чоловік може удостоїтися такої честі. Хіба що Діма Дікусар,  чоловік Ірини Білик.

http://esu.com.ua/search_articles.php?id=22860

2

З науковими досягненнями пана Барановського також не дуже склалося. Займається проблемами лісостепу.

http://www.lib.nau.edu.ua/naukpraci/teacher.php?id=11308

3

Але у складі групи виграв грант, на який прокатав цілу плеяду видатних науковців – Вовк, Бабікову, Білоус і самого Ісаєнка до Великої Британії.

reider-bau.com описував результати цього дорогого для колективу туристичного шопінгу.

Але найважливішою складовою успіху Барановських є їх маєток у Білій Церкві, який дуже часто відвідує подружжя Ісаєнків та іноді члени і членкині його «команди».

Маєток у кілька гектарів розташований у мальовничому місці прямо біля державного дендропарку «Олександрія».

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B5%D1%80%D0%B6%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D0%B4%D1%80%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%BA_%C2%AB%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80%D1%96%D1%8F%C2%BB_%D0%9D%D0%90%D0%9D_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8

Там справді можна прекрасно відпочити.

Та для щастя родині Барановських, найближчим соратникам псевдо-ректора Ісаєнка, на вистачає дрібнички – службової квартири. Вони вже майже її отримали. Тобто «добазарилися», «порішали». Трикімнатну. Як родина важливих для університету професорів.

Чекаємо на інформацію про наступних «щасливчиків» і будемо далі інформувати колектив. В режимі у кого відібрали і кому дали.

 


Коментарів 3 Додати коментар

  • Обидели Лапотя, не дали ему квартиры, а с кафедры он вынужден был уйти.

  • Давно не читала такого бруду. Не знаючи ситуацію – не требі піаритися

  • А что там по квартире Лапутька?

Залишити коментар