Соборність і фарисеї

Січ.30.2020. / Коментарів: 3

Згідно з рекомендаціями МОНУ в НАУ було проведено захід до Дня Соборності України. З цього приводу офіційний сайт навіть виклав новину з красивими фото і не менш красивим текстом.

1

Поставили галочку, що провели, і відрапортували.

Але давайте пильніше вчитаємося в слова на сайті і вдивимося у фото задоволених ситим і комфортним життям університетських керманичів.

8

Урочистий захід до Дня Соборності України відбувся у залі Вченої Ради НАУ. Ректор Володимир Ісаєнко закликав присутніх об’єднуватися не тільки навколо спільних традицій, культури і релігії, а й навколо спільних цінностей, серед яких – порядність, толерантність, свободу, демократію, достаток, повага до закону, приватної власності і один до одного. У заході взяли участь проректори, директори інститутів, декани факультетів та студенти Національного авіаційного університету.

https://nau.edu.ua

Ісаєнко закликав об’єднатися  «не тільки навколо спільних традицій, культури і релігії…». Тобто, культура і релігія не є цінностями для Ісаєнка, а лише традиціями. Їх можна дотримуватися, а можна і не дотримуватися.

А «цінностями» є «порядність, толерантність, свобода, демократія, повага до закону». Але який вони мають стосунок до Ісаєнка, Запорожця, Гудманяна, Бойченка, його дружини Вовк, Рози Вінецької? Жодного!

Якби цей непотріб були порядними, хіба вони крали би так безбожно кошти колективу? Якби були толерантними і демократичними, то з повагою ставилися б до людей, до закону. Хіба фальсифікатори результатів виборів ректора – Гудманян, Запорожець, Бойченко, Вовк, Вінецька – мають стосунок до толерантності, демократії, свободи? Хіба на словах.

А от до «достатку», власного ясна річ, вони ставляться з особливим пієтетом. Так само як до «приватної власності», яку в особливих розмірах накрали в університету родини Ісаєнків, безтолкової Вовк-Бойченка, гібридно-толерантна родина Гудманяна, Запорожця-турЫста, Рози Вінецької. Тільки оборудки з літаками та ремонтом першого корпусу забезпечили відкати у 700-800 тисяч доларів США. І це видно неозброєним оком усім, хто ознайомився з результатами двох крайніх журналістських розслідувань, які будуть мати продовження.

Яке право прикладати руку до серця має Гудманян, який тримає весь колектив уже два роки без законного навантаження, який брав участь у фальсифікаціях результатів виборів і лжесвідчив у суді?

Яке право має Саша Запорожець вдавати з себе українського патріота, якщо він заховав книгу реєстрації звернень на виборах ректора і так по-падлючому на допитах говорив, що ніхто не звертався? А його часті туристичні закордонні поїздки ще стануть предметом кримінального переслідування.

Яку професійну якість представляли на заході на честь Соборності паразити на тілі НАУ нікчемні Бабікова, Вовк, Бойченко, Вінецька?

Це бридке товариство доповнює Ірина Лесь-пілотка, заступник декана ФМВ, яка просто привела на захід студентів і виступила в ролі наглядача. Лесь, яка пропонує «за долю малую» студентам свого факультету міжнародних відносин поїхати на роботу в Європу. А повернуться вони чи ні у Соборну, Незалежну Неньку – їй абсолютно байдуже. Дуже достойний рівень «міжнародної практики» пропонує своїм студентам неодноразово зашкварена Ірина Лесь.

Фарисеї та й годі. Зображають із себе патріотів України, лізуть в об’єктив, а насправді цинічно грабують державу.

Вдивляєшся в очі студентів і розумієш, що в держави є майбутнє, не всі думають лише про те, як вкрасти. Ботоксна камарилья рано чи пізно зникне, а університет комусь треба піднімати з руїн.

3

Молоді й піднімати.

 


Коментарів 3 Додати коментар

  • Лесь-пілотка втекла з ментовки в НАУ. Там їй місце. “Вміє” Юрка-прохіндей кадри підбирати.

  • Повний ідіотізм. Ну як, скажімо, може керувати факультетом людина, проти якої на вченій раді проголосувала більшість. Це я про усім відомого прохіндея – Юру Волошина.

  • А чому лише Лесь в пілотці?

Залишити коментар