Сьогодні нашу домівку в НАУ, з робочим візитом відвідали представники посольства Нідерландів і особисто міністр Сергій Квіт.

Бер.17.2016. / 1 коментар

Шановні колеги!

Сьогодні нашу домівку – Національний авіаційний університет, з робочим візитом відвідали представники п…

Опубликовано Миколой Куликом17 марта 2016 г.

Шановні колеги!

Сьогодні нашу домівку – Національний авіаційний університет, з робочим візитом відвідали представники посольства Нідерландів, Міністерства закордонних справ України і особисто міністр освіти і науки Сергій Квіт. Приводом для візиту стала презентація відеозвернення студентів НАУ до студентської молоді та усіх громадян Нідерландів. На порозі референдуму щодо погодження асоціації України з ЄС, такий щирий та відвертий крок студентів НАУ є дуже доцільним та похвальним.
Ще до початку заходу було презентовано перелік гостей, які завітають до університету. На мою думку, цілком зрозуміло, що в такому заході, була участь представника посольства Нідерландів в Україні, а також представника МЗС України. Не зрозумілою, до початку заходу, була мета візиту поки ще чинного міністра освіти Квіта, але під час його виступу все стало ясно.
Його абсолютно не цікавила мета студентського заходу під час його останнього виходу до освітянської спільноти, його цікавило лише одне – спасти своїх родичів, друзів та ставлеників, яких він так вдало, через зміну штатного розпису, вписав, не залежно від їх кваліфікаційних та фахових якостей в колектив університету. Вони його ж і зустрічали, і проводжали.

Сьогодні, 17.03.2016, десь о 13-00, міністр освіти і науки Сергій Квіт, як він сам сказав, «знов» підписав наказ про оголошення виборів ректора Національного авіаційного університету.
Колеги, запам’ятайте цей знаменний час і цю знаменну дату, особливо ті, хто буде писати «славетну історію університету». Зрештою «народили», зрештою наважилися видати цей наказ.
І це, я вважаю, наша з Вами спільна перемога. Адже Квіт не витримав тиску громадськості, адже постійна брехня та наклепи з його боку ні до чого позитивного призвести не могли, ані для нього персонально, ані для його поплічників (Бадрудінова, Майснера, Шульгу, Авдєєва, Іванову, Калиту та Харченка), ані для освіти в цілому. До речі, перелічені особи знаходяться саме в тому порядку, в якому їх сприймає наше освітянське суспільство. Є хазяї, а є – лакеї.

Переконаний, що вирішення усіх проблем, які є в НАУ, полягають виключно у площині законодавства та моралі, а вибори ректора університету є єдиним шляхом вирішення цих проблем. Єдиним законним і це моя позиція! Правда, є сумнів, чи є мораль у рейдерів та в їхніх хазяїв? І чи витримають вимоги законодавства?

Мені майже кожного дня надходили погрози з боку тимчасової адміністрації університету про відкриття проти мене сфальсифікованих кримінальних справ і сьогоднішній день – не виключення. Робиться усе щоб не допустити мене до виборчих перегонів.

Але я витримаю. Бо я усвідомлюю свою відповідальність перед людьми, з якими я працюю вже п’ятий десяток років. Яких я знаю, поважаю і люблю. Разом з якими я одружувався, народжував дітей, вибудовував наше спільне майбутнє. Знаю, що і робив помилки, але разом…

Давайте запам’ятаємо єдине – разом. А з цими ж перевертнями у мене спільного шляху немає, бо мої і ваші діти мене запитають: з ким я був і що робив, задля кого і для чого?

Ще раз наголошую на тому, що я ні в якому разі не відмовлюсь від свого наміру балотуватись на пост ректора Національного авіаційного університету і ніякі погрози та залякування на мене не подіють, бо я – випускник Національного авіаційного університету! Чим і пишаюся, чим і живу!

Жити! Творити! Перемагати! – це для мене не тільки лозунг. Це – сенс усього мого, і я вірю Вашого, життя! Але, як мені здається, після усіх подій, які відбуваються навколо нашого університету, треба ще добавити одне слово – ЛЮБИТИ!

facebook.com


Коментар 1 Додати коментар

Залишити коментар