Сьогодні розпочинає свою роботу комісія МОНУ щодо ситуації в НАУ.

Шановні колеги!

Сьогодні розпочинає свою роботу комісія МОНУ щодо ситуації в НАУ. Саме їй доведеться дослідити причини і наслідки управління, через яке про ситуацію в нашому університеті знає вся країна. Витрачаються значні бюджетні ресурси, відволікаються від вирішення нагальних питань сотні державних службовців, працівників судів, поліції, прокуратури тощо. Цій приватній забаганці колишнього міністра і його близького оточення слід покласти край. Завдання комісії – перевести роботу університету в правове русло. Це логічно і нормально.

Комісія задекларувала повну відкритість, тому слід звертатися до неї зі скаргами та іншою інформацією, не боячись переслідувань з боку прихильників «бородянського стилю управління» вищим навчальним закладом. Міністр не допустить незаконних звільнень та цькувань працівників освіти.
Склад комісії достатньо авторитетний, щоб піддати сумніву її фаховість. На відміну від рейдерів, вони розбираються в питаннях вищої школи та чинного законодавства.

До уваги членів комісії!

Майснер активно намагається залякати працівників, які піддавалися переслідуванням, і відправити їх або на лікарняний, або у відпустку на час роботи комісії.

Прошу взяти також до уваги те, що у нинішнього керівництва університетом виробилася погана звичка не надавати документів, або надавати фальшивки. Це можуть підтвердити працівники, які відстоюють свої законні права у суді, а також зареєстровані в канцелярії листи від суддів, адвокатів, поліції, які залишилися без відповіді. В університеті, на жаль, звичайною стала практика існування кількох наказів під одним й тим же номером. Наприклад, наказ в.о. ректора про звільнення проректорів від 20.08.2015 року мав щонайменше п’ять (!) редакцій. Протоколи засідань нової вченої ради жодного разу не були оприлюднені. Голосування відбувалося з порушеннями. Ці факти потребуватимуть ретельної перевірки через можливу їх фальсифікацію нинішнім керівництвом під час роботи комісії.

До уваги Владимир Харченко!

Ви багато разів ігнорували виклики до суду, рішення судів, вимоги виконавчої служби тощо. Вас переконав Майснер, що «за це нічого не буде, це колективна відповідальність». Він «юрист», йому видніше. Але радив би не ігнорувати зовсім свіжих «запрошень», з якими Вас вчора ознайомили, а також поінформувати про їх зміст комісію. Це значно полегшить її роботу. Згадайте долю Шульги і не повторюйте його помилок.

Комісії – плідної роботи.
Колективу – впевненості.
Все буде добре)


Залишити коментар