СОВСУН. Інна. Романівна.

Совсун

Ще один персонаж, якому можна «низько вклонитися» за знищення Національного авіаційного університету. Нагадаємо Інні Романівні, що не забудемо її діяльності, спрямованої проти колективу НАУ, і будемо доганяти її ще довго. Ну і Квіт нехай не розслабляється. Доженемо ще не раз і цього «реформатора», який на крові студентів став міністром, добросовісно пиляв освітній бюджет і порушував Закон.

Кивтуня и совсуня

Недавно І.Совсун була обрана народним депутатом України за списком соросівської партії «Голос» і буде працювати в комітеті з питань освіти і науки. Тобто, продовжувати добивати вітчизняну освіту.

Ви не думайте, що Інна Романівна після того, як її поперли з Міносвіти, била байдики. Зовсім ні. Вона допомагали Уляні Супрун, цій унікальній лікарці реформувати медичну галузь і добивати українських пенсіонерів у якості радника міністра охорони здоров’я.

Усі скандали у медичних вищих навчальних закладах були спровоковані саме Інною Романівною Совсун. Це не забудуть ніколи викладачі медичних вишів. так само як і студенти-медики, яких змушували за великі гроші додатково здавати ще якийсь незрозумілий американський екзамен.

Совсун

Нагадаємо, що Совсун в міністерство привів Сергій Квіт. До цих пір ніхто не знає за які такі заслуги, бо бакалавр іноземного вузу не мав би бути призначеним до складу Уряду. Але Квіту і Яценюку на ці «дрібнички» було наплювати. Заради Інни Романівни звільнили навіть кадровика Кабміну за те, що він не хотів порушувати Закон і візувати таке дебільне призначення.

Діяльність першої заступниці С.Квіта у 2014-2016 рр. запам’яталася освітянам багатьма речами.

По-перше, тим, що вона розпочала її з пошуків нормативно-правової бази освіти європейських країн, про що просила своїх ФБ-друзів, мабуть, для аналізу і можливості їх адаптації до українських реалій, не маючи при цьому жодної уяви про ці самі реалії, бо освіту отримала за межами вітчизняного освітнього простору. ОР «бакалавр». Такий собі живий зразок освітянського оксюморону. Уявіть собі – людина призначена для виконання функцій на високу державну посаду.  Але замість приступити до роботи, вона просить соцмережу «щось їй надіслати»! Дурдом!

Магістром правдами-неправдами вона стала лише перебуваючи на посаді. І керівництву КНУ Шевченка довелося добре попотіти, щоб мати підстави дати Інні Совсун диплом магістра. Бо хіба можна при такій шаленій завантаженості в якості першого заступника міністра ще й вчитися у престижному вузі і здобувати кваліфікацію? Явна «липа»!

Потім був спровокований юною харків’янкою Інною Романівною скандал з призначення в.о. ректора ХНУРЕ, який тривав роками і завдав непоправної шкоди як власному іміджу, так і репутації осіб, втягнутих в цей скандал.

Нагадаємо, що вона, всупереч законодавству про вищу освіту, відмінила вбори ректора ХНУРЕ і призначила в.о. ректора близьку до своїх батьків, які проживають в Харкові, людину. Правда, не «безвоздмездно». За квартиру в центрі Харкова!

Колектив ХНУРЕ довго колотило, аж поки не відбулися законні вибори вже після звільнення Совсун з посади.

Таких університетів, на які Квіт-Совсун хотіли поставити своїх людей, було з десяток в усіх регіонах держави. Але, на щастя, наші колеги відбилися через те, що всі зусилля парочка пройдисвітів Квіт-Совсун, такі собі «Бонні і Клайд» вітчизняної освіти, спрямували проти непокірного НАУ.

Потім був «замах» на Інну Романівну, який викрив корупційну складову її діяльності на держслужбі – використання службового автомобіля, наданого їй у цілодобове користування Національним технічним університетом, за який справно сплачував близько мільйона гривень на рік колектив цього славного навчального закладу.

Ніхто в неї не стріляв, і ніхто не хотів її наказати за корупцію. Просто «шальная пуля», яка нагадала Інні Романівні про те, що нє хєр, пардон, шлятися ночами на автомобілі державного вузу. Але мільйон колективу НТУ вона так і не повернула.

Були гнівні пости Інни Романівни у соцмережі про «надвисоку зарплату в понад 20 тисяч гривень на місяць» одного з ректорів педагогічних вишів, дуже шанованого науковця і керівника, до якого не було жодних претензій окрім особистої неприязні до нього Інни Романівни та поважного віку, за який він і досягнув цілком законно своєю працею такого рівня винагороду.

Вона не могла збагнути, що для того, щоб чогось досягнути, потрібно пройти всі щаблі наукової кар’єри – від асистента до професора, захистити кандидатську, докторську дисертації. Це зараз можна з бакалаврів у заммінстри запросто стрибнути, або призначити собі зарплату в сотні тисяч, не маючи ні совісті, ні морального, ні законного права обіймати високі державні посади.

Вихолощена повністю суть підготовленого групою Згуровського – Балоги Закону України «Про вищу освіту», прийнятого у 2014 році, ручний перерозподіл бюджетного фінансування та держзамовлення на користь Києво-Могилянської академії,  різке скорочення переліку спеціальностей, що призвело до зникнення в перспективі цілих наукових напрямків, бажання ліквідувати сотні українських університетів, а людей викинути на вулицю, масові звільнення фахівців з Міносвіти, а натомість призначення юних грантоїдів  – далеко не повний перелік «реформацій», які намертво прилипли до панни Інни. За що, власне, м’яко кажучи і не долюблюють її в освітянських колах.

635712d2d1a946204b6157c692140ddb_650x410

Ну і окреме «спасибі» за руйнування НАУ. Колектив до сьогодні лихоманить від часу, коли Квіт намагався  завести свою рейдерську шоблу на чолі з Бадрудіновим до нашого університету, як звільняв фахівців і знищував традиції.

Потім буде шобла Гриневич, про яку також ніколи не забудемо, яка до цих пір висмоктує з колективу кров. Але право першої шлюбної ночі таки виборов Сергій Миронович Квіт, який поки що перебуває на посаді керівника НАЗЯВО.

P.S. Така скандальна баришня як Інна Совсун, навіть якщо у неї все добре, буде колотити всім, що попаде під руку. В даному випадку і профільним комітетом. Не «по дєлу, а із врєдності». Такий вже у неї характер.

Так що бажаємо колегам з комітету витримки і не звертати уваги на Інну Романівну, сприймати її таку як вона є. Бо користі від неї нуль, що вона вже довела своєю діяльністю на посаді, а шкоди може принести багато.


Залишити коментар