Стосовно авіатора-глистознавця з НАУ та посіпак з МОН

МОН ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ПОТЕНЦІАЛ УКРАЇНИ — НЕСУМІСНІ

Регулярно переглядаю дописи на ФБ і постійно бачу дискусію, яка мене відверто дивує. Адже, на мій погляд, позиція освітян і думки з приводу рейдерського захоплення Національного авіаційного університету, яке триває вже третій рік, є настільки зрозумілими і прозорими, що не можуть мати подвійного тлумачення. Проте, як з’ясовується, можуть….

На ФБ дописувачі фактично «волають у пустелі», закликаючи керівників МОН хоча б мінімально думати про майбутнє освіти. Адже весь цивілізований світ розвивається, рухаючись уперед. А куди рухається, деградуючи, освіта нашої держави? А куди рухається Національний авіаційний університет під «керівництвом» рейдерів, направлених до університету очільниками МОН? Адже в університеті вже всі бачать, що зальотні бездарі-зайди через свою некомпетентність буквально знищують все, що було здобуто важкою працею багатьох поколінь працівників та студентів.

Тому, щоб дійсно рухатися вперед, потрібно НЕ обирати майбутнє з горлопанами, які безальтернативно отримують преференції від керівників МОН, та НЕ обирати майбутнє з людьми, чужими для освіти.

Події останніх років показують, що феномен «освітніх ліфтів» лише для певної, обраної очільниками частині суспільства або за походженням (біологічним чи географічним), або за знанням англійської мови, або за лояльністю до очільників природьо провалено. Такий дискримінаційній підхід є дзеркальним відображенням інтелектуального рівня очільників МОН і є головним гальмом у реформуванні освіти.


Залишити коментар