Студенти показують приклад

Гру.13.2017. / 1 коментар

studrada

5 грудня 2017 року в університеті відбулися вибори голови студентської ради університету. Відбулися в суворій відповідності до чинного законодавства. Дії членів ЦВК отримали в колективі студентів схвальні відгуки. Студенти виявили свою громадянську позицію і обрали нового голову студентської ради. Ним став Єгор Часновський, студент НН ІІДС.

24296766_1341679435943706_271794520905007725_n

Минулорічні вибори голови студентської ради НАУ закінчилися публічною ганьбою. Причиною стала фальсифікація результатів виборів, в якій була задіяна адміністрація університету. Майбутня в.о. проректора університету, адвокат Роза Вінецька, «порадила» підконтрольній адміністрації ЦВК проігнорувати голоси цілого інституту, віддані за Ольгу Гнатишину. І в такий злодійський спосіб головою студради став одіозний Олексій Клочковський, який залишив в історії студентського самоврядування дуже скандальний слід. Обрання його головою студради не було визнано жодною самоврядною організацією країни, але до цього було байдуже тимчасовій адміністрації.

Цьогоріч студенти виявили справжню громадянську позицію і, маючи печальний досвід, згуртувалися проти можливої фальсифікації результатів виборів. Як виявилося, не дарма, бо той же Олексій Клочковський намагався вплинути на роботу ЦВК на користь своєї кандидатки, але члени ЦВК дали йому достойну відсіч і відстояли реальне волевиявлення.

Студентська виборча кампанія 2017 запам’яталася колективу кількома важливими аспектами.

Перший. Добротною підготовкою до виборів усіх кандидатів. Їх активність була на висоті. Їх старання матеріалізувалися у сотнях голосів підтримки.

Другий. Цьогоріч студенти були активнішими. Вони не забули сумних подій виборів 2016 року, коли адміністрація нахабно втручалася в хід виборів та підрахунок голосів.

Третій. Позиція студентів стала більш незалежною. Вони набагато менше реагували на тиск адміністрації університету та інститутів. На «доброзичливі» дзвінки з «першого корпусу» з проханням підтримати ту чи іншу кандидатуру. Студенти виявилися стійкими до зовнішніх впливів і це є зайвим підтвердженням їх громадянської зрілості.

Четвертий. Вибори голови студради засвідчили, що молодь дуже чутливо реагує на події, які відбуваються в університеті. Вона все розуміє і висловила свою позицію. Студенти хочуть, нарешті, вчитися у стабільному колективі. У переважній більшості їм не подобається курс тимчасової адміністрації.

П’яте. Найважливіше. Вибори голови студентської ради університету є проекцією на майбутні вибори ректора університету. Адмінресурс, на який розраховує тимчасова адміністрація, залякування співробітників не матиме вирішального впливу на результати.

Тривалий час ЦВК не оголошувала переможця виборів. З’явився якийсь лист від якоїсь Асоціації, в засновниках якої якийсь Майснер, закрили двері приміщення, в якому розміщується ЦВК, з’явилося відео, на якому Клочковський щось незрозуміле лепече про «порушення», з’явилися коментарі Рози Вінецької, автора минулорічної фальсифікації результатів виборів голови студради про строки оголошення ЦВК результатів виборів тощо. Все для того, щоб не допустити законно обраного голову студради до виконання своїх обов’язків і оголосити другий тур. Знову не вийшло.

Лист УАС:

Джерело: www.facebook.com

25289196_498120940570498_2040208392186669925_n

Джерело: https://uk.wikipedia.org/wiki/Українська_асоціація_студентів

2

 

Можемо передбачити, що новообране студентське самоврядування, яке вже має свою громадянську позицію, візьме активну участь у виборах ректора університету і стане на шляху можливих фальсифікацій, підготовкою яких, як свідчать наявні у нас факти, уже займається «в.о.проректора» Роза Вінецька.


Коментар 1 Додати коментар

 • Студентам респект и уважуха! Студглиста от исаенко на место поставили мгновенно: “Прекрати жвачку жевать, если нечего сказать! Помещение освободи – нам с тобой не по пути!”.

  Такой бы реакции от коллектива и, может быть, не было бы на текущий момент такой критической ситуации в универе – ” руководство растёт как на дрожжах, а коллектив сковал страх, ибо не жалко коллег и друзей, которых выгнали взашей.”

  Во всем этом прослеживается ситуация 90-х годов, когда большинство кинотеатров в Киеве банально превратили в базарную забегаловку. А шо? Дом построим – будем жить и тебя, мой друг, доить)))

  Ведь НАУ захвати последователи Бабака, который начал торговать университетской землёй ( автозаправочная станция отхватила часть территории!), развёл бизнес на строительстве жилья. Сам откупился, а соратник его отсидел за эти делишки.

  А у этих глистоголовых существ аппетиты ещё больше!

  А студентам – респект и уважуха. Ибо такие как они не дадут угробить Университет.

Залишити коментар