Студенты грозят массовыми акциями протеста

Кві.7.2016. / 1 коментар

Студенты грозят массовыми акциями протеста

Артем Пилипенко
сегодня в 12:00
«Побув на профкомовському мітингу проти потітики МОН про зменшення фінансування ВИШів.

Народу було близько тисячі, з різних міст і універів. Більшість студентів непалячись каже, що самі вирішили приїхати помайданити, але не на камеру зізнаються, що сюди їх всєю групою відправили профкоми. Транспорт оплатив, судячи з всього, теж профком (студенти за проїзд не платили хоча їхали з інших областей до столиці). Про пропуски пар, всі невпевнено відповідають, що все порішано. Багато медійників, але топових ЗМІ не помітив.

По обличчам людей явно видно (мені так здалось, да), що стояти тут під дощщем вони явно не горять бажанням. Було багато рукописних транспорантів (студенти, в яких забирають стипендію організовували ж), але і на листівки профком не зажав, на останній фотці можна побачити куди йдуть наші проф.внески.

Сам мітинг проходив в стилі шкільних святкувань дня першого дзвоника (характерна манера виступати таким протівним голосом). Ведучі, думаю не студентки, на першій фотці. Дуже багато популізму і розказів, що “ми продовжуємо революцію гідності та Слава Україні”.

Задати питання ограм про вчорашній пост міністра освіти можливості не мав, можливо занадто рано поїхав звідти, але мені навряд хтось порішає пропуск лабки в моєму універі.

Коротше кажучи, атмосфера дно, духом боротьби не пронікся, для чого це все теж до кінця не зрозумів. Рівень основних тез мітингуа не менш банальний, ніж розмови про зраду з пацанами за чашкою кави. Дон Кіхотство, не більше. Ніякої конкретики. “Поки ми просто попереджуємо.”

Все це абсолютно моє особисте враження і воно цілком суб’єктивне, да.»

image-f081d57ac00d3a2348e15b39e04853fbfa6663434ce143331d72fdd045ec35e7-V


Коментар 1 Додати коментар

  • це не можна читати без валеріани. але ж колетив? чому мовчаать люди? І це авіатори? У встому світі, здається, міністерства з такими функціями “упразднєни”. А в нас ще це

Залишити коментар