“Студенты-шпионы в НАУ” – НеДобрый Вечер

Лис.3.2018. / Коментарів: 5

Ректор Авиационного университета запретил студенческий фестиваль, потому что учащиеся – агенты КГБ.

ppts


Коментарів 5 Додати коментар

 • Все сказане в цьому відео – правда на 100%. !!!
  Шановні співробітники Університету – це псевдоректор, вибори фальсифіковані.
  Суд розставить все на свої місця!

 • Було б ще непогано зробити сюжет чи публікацію скільки коштів ці шахраї кладуть собі у карман поки колектив сидить на одних окладах.
  Скільки штрафів та боргів на Університет повісили рейдери.

 • Відповідно до проведеного аудиту ремонтних робіт які були проведені у Студентському містечку за 2017 рік було виявлено непідтверджених витрат більш ніж на 7 млн гривень.
  Це і надбавки і премії і оновлення матеріальної бази Університету.

 • А з Хращевським розрахувалися і з Кочергіним?
  Чи рахунки вже обнулили та думають що ще вкрасти в Коллектива?

 • Напевно неповна інформація у автора, або ведучого ролика! Він каже, що пересічні співробітники отримують на місяць 7-8 тисяч гривень! М’яко кажучи неправда! Я завжди був людиною терплячою, толерантною і витриманою, але зараз! Сьогодні, як втім останні 8 місяців, мені прийшла на картку чергова зарплата за жовтень: це 2737 грн. + два тижня тому – аванс 1210 грн., (да ще + 1000 грн., в середині місяця. как мана небесна – це не кожен місяць! – премія к 85- річчю університету) І це за повний робочий місяць, без святкових і відпускних днів, мені, немолодому вже чоловікові, батькові, годувальнику сім’ї, інженеру, фахівцю, керівнику середньої ланки адміністративно-господарської роботи Університету, з вищою освітою і 25 річним постійним університетським стажем. Усе! Нерви не витримують більше …, я в цих вузівських стінах з 1985 року, мав керівні посади, мав повагу, подяки за працю від Прем’єр міністра України, Ректора та проректорів НАУ, ітд, ітп. Красти я не вмію, міняти роботу я не хочу і не збираюся, бо це зрада, це безглуздо, та до речи, дуже проблематично в даний час , а при моєму віці і відсутності здоров’я – це просто катастрофічно. Мені завжди, всі ці роки так чи інакше вистачало зарплати на життя, були різні часи і різне становище в країні і в ВУЗі, але ці труднощі якось можна було побороти і впевнено дивитися у майбутнє, так як вони були для всіх відносно однакові, починаючи від ректора і до прибиральниці! Але те що відбувається зараз! Терпіння не вічне, це вже край ! ….. слів більше нема!

Залишити коментар