Суд обязал Генпрокуратуру открыть уголовное дело против Квита С.М.

Січ.27.2016. / 1 коментар

Суд обязал Генпрокуратуру открыть уголовное дело против Квита за самовольную отмену выборов ректора НАУ

222

Нагороди доганяють своїх “героїв”.
Необдумані вчинки міністра на догоду своїм поплічникам поступово отримують правову оцінку.
Під час вересневої акції працівників та студентів університету з вимогою забезпечити чесні та прозорі вибори ректора університету, яка була проігнорована чиновниками, “радники” Квіта нашвидкоруч зліпили незаконний наказ, заднім числом підписаний Каітом, про припинення процедури, а фактично скасування виборів ректора.
Тоді він був оскаржений.
Сьогодні маємо результат – перевищення службових поановажень.
А тепер нехай Квіт ходить на допити, по судах.
Після відставки буде багато часу.


Коментар 1 Додати коментар

 • Сергій Квіт втратив підтримку !
  “Та нічого, кілька тисяч звільниться професорів, не вмруть”- С.Квіт

  Згадується вислів «Не пройшло і пів року…», коли спостерігаєш як виправляють помилки яких можна було і не робити. Так склалося і на цьому тижні… Прикро, що про скасувати обмеження у виплаті пенсій науковцям опікується не Міністр освіти і науки України – Сергій Квіт, що мало б бути логічним. Збереження науково-педагогічного кадрового потенціалу країни не турбує С. Квіта, тай взагалі як показує його робота на посаді Міністра, а ні українська освіта, а ні наука його не цікавлять. Підтвердив це і нардеп Микола Томенко у своєму виступі у ВР.
  «Хочу нагадати, що ми виправляємо помилки. Ми зараз виправляємо помилки Уряду, Міністерства фінансів і Міністерства освіти, які до цих пір не збагнули, що вони зробили помилку. Я був у Черкасах і там був міністр освіти Квіт, і його запитують що робити з людьми (пенсіонерами), які створили наукові школи і особливо в технологічному, політехнічному, і природничому напрямку. А він каже: “Та нічого, кілька тисяч звільниться професорів, не вмруть”. В мене питання: що, розуму позбавилися там в Уряді міністри, які просиділи на цих посадах? Хай заїдуть в політехнічний наш інститут київський, хай заїдуть в ті школи де інших фахівців у вузьких технічних, чи природничих галузях немає, нема кому ввести цей напрямок, чи цей центр. І ця молода команда розповідає, що нічого страшного, ми їх виженемо і далі університети будуть працювати. Так ми ж голосували за Закон про освіту де дали статус автономії університетам, а якщо ми дали статус автономії університетам, то вони самі знають хто вже не може передавати знання, а хто повинен залишатися. Спочатку Міністерство придумало геніальну ідею, може ви не знаєте, у нас же тепер в технічних і природничих вузах не обов’язково вивчати історію України і українську мову і літературу, вони вважають, що це європейський тренд. Ну навіщо наприклад в харківських, чи в одеських вузах, в технічних вивчати нашу історію, чи українську мову? І не дивлячись на те, що ми вимагали, додумались дати роз’яснення: “Ми наполегливо рекомендуємо включити ці предмети, хоч вони не обов’язкові”. Та якщо вони не обов’язкові, хто ж їх буде включати? Тому моя вимога полягає не в тому лише, щоб виправити помилку уряду в частині нашої професури, яка робить українську науку, а щоб повернутися до низки інших системних помилок, як, зокрема, обов’язкове викладання гуманітарних предметів. Бо, сьогодні український світ вузів треба зміцнити.» – сказав Микола Томенко, під час пленарного засідання Верховної Ради.
  Багато говорили про те, що Квіт – це перший Міністр «на виліт», але сьогодні це не рівень пліток, а достовірний факт. В комітетах та на фракціях, зокрема ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”, рейтинг якої Квіт знищує, розглядають нових кандидатів на посаду міністра освіти і науки України. Нам стало відомо з достовірного джерела, що розпочаті консультації які відбуваються в Адміністрації Президента, головним питанням яких є : «Ким замінити Квіта?». Серед кандидатів, на посаду Міністра освіти і науки України, Лілія Гриневич, Михайло Згуровський, Олександр Співаковський та Станіслав Ніколаєнко. На думку експертного кола, тільки заміна Міністра та його непрофесійної команди може врятувати українську освіту від геноциду Квіта.

  ________________________________________
  Автор: Бычков Вячеслав Петрович
  http://kraina.name/articles/politika/142132-sergiy-kvit-vtrativ-pidtrimku-bloku-bpp/

Залишити коментар