Суд поновив Р.Хращевського на посаді в.о. ректора НАУ і втихомирив хватальні рефлекси аферистів… очевидно, до наступної афери

Лют.26.2017. / Коментарів: 2

На хвилі хватальних рефлексів…

Лише місяць відділяв колектив університету від чергової афери Ісаєнка-Ковтунця під кодовою назвою «глистова пролонгація в ім’я авіації». Через місяць закінчується максимальний термін, відведений в.о. ректора Ісаєнку для підготовки колективу до виборів себе коханого – шість місяців. Саме так він обіцяв пані Міністрові, гарантуючи всеосяжну підтримку колективу, але щодня сумнів все глибше заполоняв душу «освітянської реформаторки».

isaenko

Так і сталося: кілька днів тому «авіаційний глистознавець» прийшов у МОН і, схиливши по-холуйськи голову промукав: «Я не оберуся, мені потрібно більше часу». Очі пані Лілі «світилися щастям», а у Ковтунця гаряча хвиля миттєво вдарила спочатку в голову, наливаючи кров’ю обличчя та очі, а потім, зрикошетивши, пройшлася животом і застрягла в самому низу задньої частини огрядного тулуба.

Так саме там, у тому місці, де все частіше відчувався біль після кожної невдачі, після кожного управлінського провалу у вищій освіті, якою він так необачно попросився керувати – калічне ЄДЕБО, ідіотичні правила призначення стипендії, кастрована автономія вишів, карколомне піке якості вищої освіти у прірву.

Ці два «турєцкоподданниє» замислили ще одну аферу – звільнити в.о. ректора НАУ Ісаєнка, призначити «лівого» в.о. на кілька днів, а потім знову призначити Ісаєнка в.о. ректора, щоб встиг звільнити усіх інакомислячих та призначити усіх своїх безробітних знайомих.

Але аферу припинив Солом’янський суд, найповільніший суд у світі – він поновив Р.Хращевського на посаді в.о. ректора НАУ і втихомирив хватальні рефлекси аферистів… очевидно, до наступної афери.

Читайте також:

Майснер А.В. – “молоді регіонали”

Стипендія під загрозою


Коментарів 2 Додати коментар

  • Медленно едем, долго размышляем, решения принимаются не впопыхах, но зато если двинулись, то не остановить! Это ещё подметил Булкаков в своих рассказах о жителях славного города Киева.

    Процесс пошёл и его не остановить… Ставленники глиста , как крысы мечутся и расползаются как ползающие твари, в поисках “как соблюсти своё лицо и выскочить из этой халэпы с наименьшими потерями”. Как?!!

    Вопрос риторичен – если не знаешь как поступать, действуй по закону. Не надо играть судьбами многотысячного коллектива на угоду своим низменным желаниям!

  • Підлість не припинится, доки не втрутиться прокуратура. Кожен сантиметр МОН просмердівся нею ще з часів, коли там заправляли ліцензіями комсомольський активіст Бабак з Ісаєнком. Працюючи завучем в одному з ІПК, ,я возив ліцензійні матеріали з відповідним “дякую”, яке треба було поставити в шафу і кинути в шухляду. Вражений був кількістю “дякуїв” у кабінеті Бабака, а їх усе більше підносив туди Ісаєнко. Пакети, кейси, сумки, навіть “клітчатками” не гребували червоні від трудів “очільники”. Конверти перед відправкою в шухляди не соромилися відкривати і оцінювати.За них куплено посади, ними відмазувалися від довголітніх камер з решітками. Гадається, ще не вичерпані старі запаси, адже зелений “у рази” збільшив спроможність. Куплять ще не одногоупого міністра і не одну посаду, переступлять через людей.. А можна б просто згадати “Казку про рибака і рибку”. Ще ніхто не відмінив її геніальнї правди.

Залишити коментар