Суд постановив!!!!

Лют.23.2017. / Коментарів: 8

Поновити Хращевського Р. В. на посаді в.о. ректора НАУ до заміщення вакантної посади ректора в УСТАНОВЛЕНОМУ ЗАКОНОМ ПОРЯДКУ!!!!!!!!!!!!!

16832140_1923543207865818_6321481891418175062_n

Рішення в частині поновлення негайне до виконання! А це означає, що до виборів в НАУ буде ЗАКОНИЙ виконуючий обов’язками.

Вітаємо усіх.

Далі буде …

 

P.S. Весна близько… Схоже над вишнями в НАУ знову загудуть Хрущі…

 


Коментарів 8 Додати коментар

  • Поздравляю! Это большая победа тех, кто активно боролся, тех, кто сцепив зубы и работал в условиях геноцида и ждал, тех, кто посильно помогал и протистоял банде упырей. ВСЕЙ команды!

    А у глиста начался период активной диареи, поэтому хватается за любых ” помощников” даже таких, которые ночью бдят под его кабинетом, а утром поев, отсыпаются в столовой…

  • интересно, успели сегодня Исаинку сказать “Не болейте”? -)))

  • Ісієнку не дивуюся. Рожденный ползать – летать не может. Дивуюся, що Гриневич виявилася настільки немудрою і настільки ж самовпевненою. Програні всі суди. А вона в ус не дує. Не соромиться, бо не знає, що це таке.Іі рятують всі, хто може. В Донеччині введено спіхом українську мову (лучше перебдеть, чем недобдеть), щоб показати успіхи українізації а-ля-Гриневич.. Стратегія провокативно-націонадьно-безвідповідальна зашкалює.Кабмін затвердив план будови музею освіти. Кажуть, будуть на трьох стінах потрети Квіті-Гриневич-Совсун. Центральна – для ковтунця.. Під ним – вся глистоведная рать на чолі з Ісаєнком в наполеонівськом трєухє і з пробіркою пива, замість жезла.По праву руч- Лєвак, він же Шульга, ліворуч – теж якась подобизна людини.Центральний стенд – матеріали про рейдерське захоплення НАУ. Вже розрахували, що більше місця ні на що не залишиться. Хіба на фото міністра, яка злізає з трапів літаків, отримує медальки від Черновецького, розмовляє з китайським бонзою на предмет влаштування в посольство свого сина, Можна ще списки отруєних чи загиблих дітей або як діти під дощем і снігом чекають шкільних автобусів, Можна план земельної ділянки під Києвом у Чагарях.Будинок, як і Квіту – мав би бути за кошти, вилучені від продажу студентських гуртожитків на Вітряних Горах. Фото, де вітає громаду з третью річницею Майдану з виглядом комісара “народного фронту краще не поміщати, – пістолет забула взяти і націлити на Табачника, імя якогознов сплило, як під міністром стала горіти земля. Своїх патрайгеноссе не видають. Спитаєте, де кошти на музей і які там ще будуть експонати діяльнсті МОН? . От-от – для того самого.Кковтунець уже склав схеми розпилу. Дядя серйозний, як радянський голова колгоспу..

  • Що робить мон?! Де наказ на поновлення?????????????

  • […] Солом’янський районний суд поновив Р.Хращевського на … […]

  • […] Солом’янський районний суд поновив Р.Хращевського на … […]

  • […] Солом’янський районний суд поновив Р.Хращевського на … […]

Залишити коментар