Судове засідання щодо поновлення В.Матвєєва на посаді директора НН ІЕМ

Сьогодні був присутнім в якості вільного слухача на судовому засіданні щодо поновлення на посаді директора НН ІЕМ мого друга і колеги В.Матвєєва.

Свідок М.Григорак чомусь намагалася вручити суду документи, які може надати тільки відповідач. Суддя повертає, бо вони мають бути подані в установленому законом порядку.

Дійсно, звідки у свідка, шановної Марії Юріївни, положення і посадові інструкції зразка 2011 року (не дійсні, бо не відповідають новому законодавству про освіту) ще й підписані нинішнім директором інституту С.Петровською? Карл, С.Петровська була призначена директором інституту без процедури виборів (унікальний для вітчизняної освіти випадок) у 2017 році.

Інші “липові” довідки.

На неї не схоже, бо така фальш характерна для іншого свідка – А.Гудманяна. Такий психотип. Нічого не вдієш. Слухав і його виступ. Жах. Жодного слова без “бумажки”. “Поплив” голова комісії зі звільнення А.Гудманян.

Представник НАУ М.Шишов постійно підказував професору А.Гудманяну що і як говорити, на що блискавично реагує суддя і припиняє діалог.

Перед засіданням А.Гудманян підписав присягу свідка, але щоразу позивач В.Матвєєв реагує реплікою: “Це не відповідає дійсності!”.

Сам дивуюся, бо в темі. Але що може мотивувати людину так нагло неправдиво свідчити під присягою? Страх перед фальсифікацією довідки про роботу комісії.

Зафіксовано також надання адміністрацією університету суду сфальсифікованих довідок. Крайні два роки таких випадків було безліч.

Про них у черговому пості. Наступне засідання суду 19 вересня 2017 року.

Будемо інформувати.

Суди продовжуються. Управлінські рішення чиновників міносвіти та тимчасових керівників університету наплодили багато підстав для їх проведення.

 20604234_791951724320909_3704976770143974157_n

Джерело: facebook.com


Залишити коментар