Судові пригоди «легітимного». Частина перша

Січ.30.2019. / Коментарів: 6

Посіпака Жовнірчик. До редакції надходить чимало листів з проханням інформувати колектиив про хід судового розгляду щодо системних фальсифікацій на вибора ректора НАУ.

Одразу зазначимо, що Ісаєнкові не вдалося довести законність свого «обрання», бо надто грубі порушення були зафіксовані та підтверджені в ході розслідування кримінальних проваджень і, особливо, судових засідань. Наявні відеоматеріали лише підтверджують факти, про які всі знали, і які «допомогли» Ісаєнку вийти в другий тур і «виграти».

Також будемо ближче знайомити колектив із ісаєнковими подільниками, які були переконані, що «схопили Бога за бороду» і що їм нічого не загрожує.

zhovnirchik-nau

Перший фігурант, який проходить у справі поки як свідок, Ярослав Жовнірчик, 1950 року народження, доктора наук з держуправління, професора. Віднедавна – начальника відділу документообігу. Винуватця немотивованого звільнення гідної людини – Світлани Капоріної, яку перед самим Новим роком Ісаєнко змусив написати заяву «за власним бажанням», щоб призначити фальсифікатора Жовнірчика.

zhovnirchik

Нагадаємо також, що Жовнірчика привела в університет дружина Ісаєнка Ірина, винятково з метою допомогти чоловікові «виграти» вибори. Він, абсолютно нова для колективу людина, одразу після прийому на роботу, був призначений головою ДВК! Совпадєніє?

Перед Вами, даруйте, моральна потвора, яка під присягою в суді відверто бреше. І це добре видно на відео. Так само бреше, як брехали Гудманян, Єнчева та інші фальсифікатори. Як тільки суддя не дала йому змоги зачитувати завбачиво підготовлений «ескорт-юристкою» Прудіус текст, Жовнірчик «поплив». З такими брехливими ісаєнковими посіпаками будемо і надалі ближче знайомити членів колективу.

Будуть тут і гудманяни, і лапутьки, і рози вінецькі, і єнчеві, і вовки, і бойченки, і запорожці з турЫстами, і бабікови, і сізікови і інші члени ОЗУ, яке створив під проект «вибори в НАУ» народний депутат від БПП Андрієвський. Тепер зрозуміло за що Жовнірчик отримує зарплату в майже 1000 дол. За те, що «правильно рахував», за те, що тікав як злодій з бюлетенями в чорному пакеті, що порушував усі правові норми, що і далі буде надавати брехливі свідчення в суді. І це у свої майже 70! І таких кротів ще у колективі багато. Поки що.

Дивіться відео. Робіть висновки. Недовго Ісаєнкові залишилося царювати. Далі буде.

Відео з виборчої дільниці №15 (відокремлений структурний підрозділ Національного авіаційного університету – Кіровоградська льотна академія, м. Кропивницький) першого туру виборів ректора Національного авіаційного університету, який проходив 06 березня 2018 року.

1. Повне відео засідання Солом’янського районного суду м. Києва 23 січня 2019 року по справі №760/8597/18 від 02.04.2018 року “Про визнання недійсними виборів ректора Національного авіаційного університету”:

2. Змонтоване відео з дачею неправдивих свідчень Жовнірчиком Я.Ф.:

3. Повне відео підрахунку голосів Жовнірчиком Я.Ф.:

4. Свідчення члена ДВК про наявність особливої думки з приводу підрахунку голосів

5. Свідчення двох членів ДВК про неучасть у підрахунку голосів

6. Відео, де зафіксовано факт намагання Жовнірчика Я.Ф. втекти з виборчої дільниці:

7. Відео, де Жовнірчик Я.Ф. “чесно і прозоро” розкладає бюлетені:

8. Відео, де Жовнірчик Я.Ф. носиться з мусорним пакетом, в якому загорнуті бюлетені з виборчої дільниці:

9. Відео, де Жовнірчик Я.Ф. відганяє спостерігачів на відстань, з якої не видно позначки на бюлетенях:

10. Відео, де Жовнірчик Я.Ф. оголошує результати голосування, а спостерігачі свідчать, що не бачили жодного бюлетеня і вимагають провести перерахунок голосів:

 


Коментарів 6 Додати коментар

Залишити коментар