Світлої пам’яті Анатолія Михайловича Фаля

Закінчив земне життя ветеран Національного авіаційного університету, доцент Фаль Анатолій Михайлович – світла, скромна, глибоко порядна людина і талановитий педагог.

Анатолій Михайлович народився на Чернігівщині у 1935 році. Його дитинство припало на суворі, голодні воєнні роки, які залишили в дитячій душі глибокий слід, але не зачерствіли серце. Саме із свого босоногого дитинства він виніс доброту і чуйне ставлення до людей – якості, які супроводжували його все життя.

Закінчивши середню школу, Анатолій Фаль вступив на навчання на електрорадіотехнічному факультеті Київського інституту цивільного повітряного флоту, який закінчив у 1959 році. Після завершення навчання в інституті за розподілом був направлений на роботу в експлуатаційних підрозділах Аерофлоту.

Повернувшись до рідного інституту, він пройшов у ньому шлях від талановитого інженера до доцента, одного із найкваліфікованіших викладачів кафедри авіаційної автоматики, згодом, кафедри теорії автоматичного регулювання, теорії автоматичного управління та авіаційних тренажерів, комп’ютеризованих систем управління.

Саме Анатолій Михайлович Фаль, один із перших в Київському інституті цивільного повітряного флоту, започаткував проектування та впровадження в навчальний процес програмних технічних засобів навчання з метою автоматизації процесу діагностики та самодіагностики набутих студентами знань, умінь та навичок, а відтак – підвищення ефективности навчального процесу та якості підготовки фахівців.

Навчальні заняття, які проводив Анатолій Михайлович, користувалися у студентів великою популярністю, адже вони здійснювалися ним на високому організаційному та науково-методичному рівні.

Пішла з життя людина, яка сіяла навколо себе доброту, чесність, високу порядність. Хай земля буде йому пухом.

Висловлюємо глибоке співчуття рідним, близьким Анатолія Михайловича, його колегам та студентам.

З великою повагою та сумом, ректорат Національного авіаційного університету:
Кулик М.С.
Луцький М.Г.
Полухін А.В.
Борсук П.С.
Козачок Я.В.
Зарубінська І.Б.

141760081111


Залишити коментар