Світлої пам’яті Наталії Семенівни Шаповал

Вер.7.2016. / Коментарів: 5

Не витримало і зупинилося серце заступника директора Інституту заочного та дистанційного навчання Шаповал Наталії Семенівни – молодої, красивої, глибоко порядної жінки. Не витримало залякувань, знущань, принижень з боку нелюдів, рейдерів-недопроректорів та їхніх поплічників…

Майже 40 років віддала Наталія Семенівна нашому рідному Національному авіаційному університету, з них 15 – Інституту заочного та дистанційного навчання.

Наталія Семенівна пройшла в університеті шлях від студентки інженерно-економічного факультету до кандидата економічних наук, доцента, заступника директора Інституту.

Саме вона була талановитим генератором і організатором багатьох новацій та методологічних розробок системи дистанційного навчання в університеті. Саме за її ініціативи та безпосередньої участі була створена та розвивалася до останнього часу кафедра дистанційного навчання. Саме вона організовувала чисельні професійно-орієнтовані заходи серед потенційних вступників на навчання, багато працювала над збільшенням контингенту студентів дистанційної форми навчання, зокрема, з числа іноземних громадян, дбала про високу якість навчального процесу.

Наталія Семенівна жила університетом. Проте її серце не витримало «полювання на відьом», розгорнутого рейдерами-недопроректорами та їхніми поплічниками, у тому числі, проти неї.

У цей скорботний час ми висловлюємо щирі співчуття колективу Інституту заочного та дистанційного навчання, студентам, а особливо рідним та близьким Наталії Семенівни. Хай земля буде їй пухом.

З глибокою повагою та сумом,
ректорат Національного авіаційного університету:
М.Кулик
М.Луцький
А.Полухін
П.Борсук
Я.Козачок
І.Зарубінська

 141760081111


Коментарів 5 Додати коментар

  • Светлая память этому хорошему человеку.

  • Обидчику сумских детей за все воздастся. Под его эгидой развалился ИЗДН.

  • Сумно…

  • Дуже сумно… Це була гарна і приємна людина, розумний начальник, і просто гарна жінка…

  • Вечная память

Залишити коментар