Світоч вітчизняної юридичної науки! – А.Майснер

Лют.21.2018. / 1 коментар

Днями освітянська спільнота держави з неприхованим захопленням довідалася про майбутній захист молодого, талановитого, перспективного вченого Андрія Майснера – випускника заочного відділення Європейського університету, «прожжонного адміністратора». Єдиного і унікального першого проректора столичного вузу, який не мав ні, наукового ступеня, ні вченого звання, ні стажу роботи у вищій школі, ні досвіду наукової діяльності, щоб керувати національним університетом.

Андрій Майснер вирішив взяти ще одну висоту – поцупити науковий ступінь кандидата юридичних наук. Він смілива людина, яка не боїться труднощів, і вважає, що кандидатська дисертація – не таке вже щось серйозне, щоб серйозно до неї ставитися.

Він, як людина скромна і не балакуча, хотів зробити це «без шуму і пилі», щоб не привертати до цього акту насильства над вітчизняної наукою та державним бюджетом зайвої уваги. Так сказать, тишком-нишком, щоб ніхто не знав.

Але «reider-nau» вирішив допомогти численним шанувальникам наукової творчості Андрія Майснера довідатися про цей епохальний захист.

viber-image-maysner

Переконані, що на нього відгукнуться немало справжніх науковців. Приєднуйтеся!

Далі буде…


Коментар 1 Додати коментар

Залишити коментар