Святкуємо значні «успіхи»!

Вер.27.2018. / 1 коментар

Ректорат 24 вересня 2018 року відбувався в урочистій «обстакановці». В прямому смислі цього слова. За келихом шампанського.

«Ректор» Ісаєнко з’явився на робочому місці лише в середині робочого дня. Приїхав з міністерства у піднесеному настрої. Мабуть, щось у Ковтунця вициганив. Або черговий штатний розпис Ковтунець підмахнув «нє глядя», щоб чергову реорганізацію забабахати під своїх, або якісь гроші підкинув, щоб добре «довбані рози» «випрали» з відкатом, або державними нагородами «группу таваріщєй» будуть відзначати до дня народження університету.

Стосунки «Ісаєнко-Ковтунець» уже стали «притчею во язиціх». Перед Ісаєнком відкриваються лише двері його злодійкуватого тезки. Інші держслужбовці намагаються уникати зустрічі з «ректором».

Так що насправді святкуємо, «другі»?

Можемо передбачити, наприклад, складений визначною ученою сучасності Білоус рейтинг кафедр, за яким будуть мабуть, розподілятися надбавки, чи майбутнє скорочення чергової сотні викладачів університету уже в жовтні, чи, може, перекладання частини навантаження на другу половину дня, щоб підвести базу під це скорочення. Чи масове ігнорування викладачами і студентами занять. Може якісь інші «успіхи».

Але найвагомішим «успіхом» Ісаєнка є те, що навчальний процес перебуває у стані повної стагнації. «Ректорат» цього не хоче бачити.

Керівництво живе своїм життям, а університет своїм. І ці життя дуже відрізняються.

Викладаємо скріни про реальний стан речей. Без коментарів.

Джерело: https://docs.google.com
https://t.me/nau_chan


Коментар 1 Додати коментар

  • А шо вы хотите? Большинство из вновь прибывших просто ошиблись дверью ! Одни переднеприводные направлялись для службы в бордель, а забрели в угарном состоянии в НАУ и оборудовали там кабынэты для бурной половой деятельности.

    Другие, заднеприводные выстроились в ряд для обслуживания голубых братишек. А третьи, из бывшего состава Универа, создали музыкальный коллективы для ублажения глистоголового кэровника.

    И кого из этих придурков волнует состояния учебного процесса? Дааааа….

Залишити коментар