Так хто насправді житиме у службових квартирах?

Уже рік як забудовник передав університетові  службові квартири на виконання інвестиційної  угоди 32 сім’ї викладачів та співробітників університету, які мали право отримати службове житло та надали відповідні документи. Це була лише перша черга, за якою слідували наступні.

Станом на сьогодні забудовник передав університетові вже 32 квартири на Донця, 2а та 1000 кв. м житла (25 квартир) по вул. Комарова, 1. Всього забудовник має передати університету близько 100 квартир.

Але тимчасова адміністрація понад рік не приймала на баланс службове житло. Це було зроблено з  метою посіяти серед колег недовіру, кинути тінь підозри на попередників та спробувати перерозподілити квадратні метри серед «зальотних аферистів», які обійняли посади після масових звільнень. А також передати як бонус за сприяння першому заступнику міністра освіти В.Ковтунцю та іншим «рішалам», які допомагають Ісаєнку цькувати співробітників. Він щедро обіцяє квартири за підтримку. Про це не говорить хіба що лінивий.

Але службові квартири передбачено надавати винятково викладачам та співробітникам НАУ. Спроби перерозподілити  службове житло є і незаконними, і аморальними. Жоден з працівників, які прийшли на роботу до університету після рейдерського захоплення, не має права на службове житло, яке надається тим, хто відповідає Положенню про службове житло.

Повторно публікуємо список квартир у будинку за адресою: вул. Донця, 2а та інформуємо про те, що на черзі розподіл 25 квартир по проспекту Комарова, 1 (панельна висотка), які здані в експлуатацію та передані в установленому порядку університету.

Отже, шановні колеги! Не варто вірити байкам В.Ісаєнка про те, що університет «нічого не отримав» від забудовників. Необхідно просто звертатися до адміністрації та профкому і надавати підстави для отримання службового житла, щоб його не спіткала така ж доля, як університетського комплексу на Вітряних Горах.

1

2

Газета reider-nau


Залишити коментар