Тарифний геноцид українців і Діма Андрієвський! У чому логіка?

«Я йду у депутати, щоб сприяти встановленню принципів, які запропонувала Об’єднана опозиція: Справедлива держава, Чесна влада, Гідне життя», обіцяв Діма Андрієвський в своїй програмі у 2012 році. Це тоді він черговий раз перескочив до «Батьківщини». Це публічно, а непублічно тримав у кишені підписане ним зобов’язання перед Адміністрацією Януковича про входження, у випадку обрання, до регіональної більшості.

andriyevskyj-dmytro-nardep-4

Брехлива обіцянка-цяцянка Дмитра, враховуючи те, що сам Андрієвський – є уособленням «чесної влади» в найгірших її проявах. А рівень справедливості держави та наше гідне життя ми відчули за останні роки сповна. І про один такий аспект далі в статті.

Коротка інформація для адептів Андрієвського: гідність – це найвища соціальна цінність, це моральне ставлення людини до самої себе та суспільства до людини. Андрієвський за свою депутатську каденцію зробив усе від нього залежне, щоб гідність людини була спаплюжена та зведена до нуля. А людина без гідності, хто не знає, перестає бути особистістю, а перетворюється на сіру електоральну масу, яка готова за копійку в заглядати в рота андрієвським. Що їм і потрібно.

Отже, не всі знають, що Діма Андрієвський є Першим заступником голови Комітету ВРУ з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства. Він не лише напряму відповідальний за жахливий стан житлово-комунального господарства нашої держави, а й несе пряму і персональну відповідальність за тарифний геноцид усіх своїх виборців, жителів Солом’янського району, киян та українців загалом.

Природний газ, електроенергія, тепло та вода – це найцінніші,  соціально значущі ресурси, без доступу до яких неможливо уявити сучасне життя. Від доступності цих ресурсів залежить рівень комфорту, якості та безпеки життя громадян, що в свою чергу безпосередньо впливає на рівень соціальної напруженості у суспільстві та на ставлення громадян до влади.

А підвищення тарифів на комунальні послуги – є однією з ключових проблем, які турбують українців. Згідно з дослідженням СОЦИС таких людей в Україні – 53%. Тобто, більше половини громадян бентежить та не дає спокою проблема з оплатою послуг ЖКГ.

І при чому тут Андрієвський? І де тут гідність? Запитаєте ви.

А ми відповімо. Коли людина не може забезпечити свої базові життєві потреби, а держава штучно заганяє її в борги та породжує бідність, на захист має прийти людина з влади, яка має всі права та повноваження зламати ситуацію та відновити справедливість.

Андрієвський міг це зробити і мав для цього всі необхідні інструменти. Міг, але не зробив.

Народний депутат України, який є одним з політиків, які відповідають за розвиток галузі ЖКГ від Верховної Ради України (законодавчої гілки влади), не зробив нічого, щоб зупинити тарифний геноцид українців. За його мовчазної згоди Кабінет Міністрів України повзучим способом лобіював інтереси Ахметова і схеми «ротердам+» в інтересах олігархів та себе коханого.

І не треба думати, що Дімася робив це безкоштовно. Всі в районі знають, що в таких схемах Андрієвський завжди в долі.

Тому, шановні мешканці Солом’янського району, пам’ятайте. Коли ви щомісяця хвилюєтеся за те, як оплатити штучно завищену Андрієвським вартість послуг ЖКГ, майте на увазі – в цю ціну вже включено долю Андрієвського. Ці кошти у вигляді чорного кешу «впадуть» на його банківські рахунки в країні з чистим альпійським повітрям, смачним твердим сиром з дірочками та годинниками, які мають самий точний в світі механізм. Туди він спробує втекти після програшу. І наша задача полягає в тому, щоб зробити факт програшу Андрієвського невідворотнім, а втечу – неможливою!

А коли нас роздирати зсередини питання, чому у нас таке паскудне життя, згадайте, що Андрієвський максимально долучився до того, щоб ми не мали внутрішнього і постійно думати про виживання, бо тоді нас можна буде купити за дешеві подачки і майстерно упаковані нездійснені обіцянки.

dmitriy_andrievskiy


Залишити коментар