ТО СКІЛЬКИ КОШТУЄ «ЦИБУЛЬКІНА ПРАВДА»?

182280

Чи знаєте, панове, яка найбільша життєва невдачка для слабенького політтехнолога, у якого всі проекти, в яких він брав участь, виявились провальними? А це – втратити клієнта-годувальника, для якого пишеш, пишеш всілякі опуси, наклепницькі статейки, замовні коментарі, не вміщуєшся в рамку телеекрану через гарний апетит, стараєшся, стараєшся… А грошовитий клієнт-замовник взяв і чкурнув до екзилу в Москву, втік із неньки України.

І ось стає складно. Тим більше, коли конкуренти-недоброзичливці візьмуть і знайдуть в інтернеті лист 2011 року до «реформатора» Віктора Януковича. Згадаймо і ми той лист, не змінюючи жодного слова з нього:

«У протистоянні між громадянами і корупційною системою, що от уже двадцять років душить громадянське суспільство, Ви, пане Президент, твердо стоїте на стороні народу».
«І ми певні, на Вашому боці більшість українців, які хочуть, щоб у країні був порядок. Маєте рацію, демократія – це не хаос і не безпорядок. Державна служба – це цивільна армія на службі народу, в ній мусить бути порядок. І Ви правильно робите, що жорстко його наводите. Йдіть відважно обраною Вами дорогою… З Вами – народ».
«Кожен з нас, хто тут підписався, міг би навести реальні приклади того, як звернення до Президента давало однозначно позитивний результат. Як Ви, пане Президент, заступаєтеся за скривджених людей, як Ви обороняєте від нищення справжні державні вартості, як Ви, без огляду на особистості, займаєте принципову позицію у боротьбі з корупціонерами».
«Ви завжди стоїте на позиціях захисту загальнолюдських вартостей і держави». (див. Українська правда, 4.08.2011; VIDIA. Медіапортал української діаспори, 5.08.2011).
А хто ж підписав цей лист до Януковича, цей зразок гордості, непідкупності та принциповості? Ба, то це ж «технолог-правдолюб» пан Цибулько!
Але ось питаннячко. Чи це він надоумив підписати цей лист свого кума міністра Квіта, чи це Квіт, який сам підписався під цим листом, вмовив Цибулька зробити те ж саме?
Якщо архіви не горять, то такі листи тим паче, як би їх автори не хотіли, щоб про них забули.
Але ж «Цибулькіна правда» існує тоді, коли за неї платять.

І ось замовники знайшлись. Це кістяк скандальної рейдерської групи по захопленню Національного авіаційного університету – пани Майснер і Бадрудінов, одіозні персонажі з сумнівними біографіями і зв’язками з кримінальними структурами. І це не біда, що ні до цього поважного університету, ні до системи освіти взагалі вони не мають жодного стосунку. Це компенсується напрочуд взаємовигідними відносинами з міністром Квітом. А формула проста до банальності: Квіт замовляє – Бадрудінов платить – Цибулько пише. Така от петрушка.

Ну а тепер, панове, дайте відповідь з першого разу: чи можна довіряти хоча б одному слову з «Цибулькіної  правди»? Отож!


Залишити коментар