Тонкими струмочками витікають наші гроші

Лис.21.2018. / Коментарів: 6

turisty-lanta

Шановні колеги!

Ми отримала на свою адресу ще кілька цікавих повідомлень:

Найперше, інформацією поділився, очевидно, один із членів делегації, яка літала до Китаю.

Разом з Ісаєнком до Китаю у складі делегації злітала його дружина Ірина Ісаєнко. Швидше за все, вона супроводжувала Ісаєнка і в інших його поїздках, особливо до Канади, але він це приховував.

«Протекло» тому, що делегація була надто велика. Виникає запитання: за які кошти Ісаєнко возить з собою дружину? Очевидно, університет перераховує кошти за сервісний квиток, а вже кого в нього впишуть – не має значення. Інший варіант – дружина працює на якійсь посаді в університеті. Через деякий час будемо знати правду і сприйматимемо історію їх родинних вояжів як факт.

17884212_438010736543765_1428773944964733741_n

А якщо це факт, то наявний склад злочину.

Друге. Щодо співпраці з китайськими колегами. Жодного юаня вони вкладати в університет не збираються. Максимум – прийняти делегацію у себе. Те, що їм було потрібно, у них вже є. Їм вигідно, і це нормально, мати стосунки з окремими носіями інтелектуальної власності, яка належить університету. Подальшої співпраці не передбачається.

Таким чином, коштовні відрядження адміністрації у різні країни не мають жодної користі.

43850

Третє. В понеділок, 19 листопада 2018 року, Ісаєнком і його найближчим оточенням було прийнято рішення про виведення Кременчуцького вертолітного коледжу зі складу Національного авіаційного університету.

20 листопада 2018 року, також таємно, було прийнято рішення про виведення льотної академії у Кропивницькому зі складу НАУ.

Таким чином, на засідання вченої ради університету питання про виведення зі складу університету цих потужних авіаційних підрозділів виноситися не буде, як про це було повідомлено на минулому засіданні вченої ради, і ніхто «вивчати питання» також не буде.. Університет осиротів. А на думку колективу НАУ Ісаєнко ніколи не зважав.

Куратором цієї оборудки від Міністерства освіти і науки України призначено заступника міністра Р.Гребу, який зайшов на посаду по квоті Народного фронту.

Четверте. З університету звільнилася група осіб, які адміністрували офіційний сайт. Ним реально зараз ніхто не займається. Тому його стан на сьогодні жалюгідний, як у технічному аспекті, так і в плані контенту.


Коментарів 6 Додати коментар

 • 100%(!) НАУ перерахувало кошти за СЕРВІСНИЙ квиток, а вже вписати дружину діло нескладне.

 • Шульгавий з Майснером потрошки продовжують відкушувати від НАУ через Гребу ласові шматки.
  Мабуть Котелянець перестав носити грошенята, а носить все в акваріум.

 • Ну и жлоб исаенко! с его большой зарплатой мог бы за жену заплатить со своего кармана

 • Слов нет… Одни междометия!!! Когда же эти сволочи свалят из НАУ: кто на нары, кто в специализированные клиники.

  Клептоманы, воры, извращенцы, убийцы (а как ещё называют тех, кто убивает универ) дорвались к власти и грабят, грабят, грабят… Эти больные на всю голову и тело люди остановиться сами не смогут.

  Их надо остановить и, в соответствии с действующими законами, наказать. Я верю, что ни один из преступников не уйдёт от наказания ещё при жизни здесь. И то, что коллектив не молчит , подтверждает этот факт!!!

  А Божий суд справедливый и честный никто подкупить не сможет и приговор его каснется всех преступников и их потомства, вплоть до седьмого поколения. Это говорю не я – об этом говорит Библия.

 • Разом з Ісаєнком до Китаю у складі делегації злітала його дружина Ірина Ісаєнко. Швидше за все, вона контралює процес “слива” НТ інформації НАУ. Відомо, що “за последние годы в Поднебесную из университета перекочевали много научных наработок в сфере авиастроения, навигации, беспилотных летательных аппаратов, экологии…”

  • Иван Вы можете рассказать об этих фактах, при личной встрече, более подробно? Денис моб.тел.: 0634522009.

Залишити коментар