Торги і срач в команді Ісаєнка продовжуються

Відомий у вузьких колах бот Орест Козаченько, за яким ховається не менш відомий у тих же колах юрист-фальсифікатор Сергій Лапутько продовжує тролити і залякувати Ісаєнка.

laputko

Колесо правосуддя крутиться повільно, але НЕМИНУЧЕ! Вибори ректора НАУ були СФАЛЬСИФІКОВАНІ! Документи та відеодокази РЕАЛЬНОГО підрахунку бюлетнів для голосування зокрема в Кропивницькому будуть надані до суду! Буде цікаво. Правда, Александр Чумак?))

СТАДІОН ТАК СТАДІОН 😉

Орест Козаченько-Лапутько не є альтруїстом, чи тим більше патріотом. Він є переконаним баригою, який почав шантажувати Ісаєнка. Бо той перед  виборами «нарізав» задачу Лапутьку і проректору КЛА Чумаку сфальсифікувати результати голосування у Кіровоградській льотній академії.

Більш детальніше:
Результати виборчої дільниці №15. Кропивницька льотна академія (фальсифікації) оновлено 23.03.2018

Ці особи з поставленим завданням впоралися, хоча сморід від якості його виконання не вивітрився і до нині. Достатньо згадати побиту і винесену за межі дільниці поліцією журналістку.

А за потрібний результат Ісаєнко пообіцяв Лапутьку службову квартиру, але тупо кинув Сірьожу, як і багато інших своїх посіпак, яким також пообіцяв квартири і не тільки. Але посіпак багато і квартир на всіх не вистачає.

Сірьожа спочатку лякав Ботоксного своєю довідкою від психіатра, а тепер включив свого бота, щоб підтвердити серйозність намірів оприлюднити факти фальсифікацій і виступити свідком у суді.

Сподіватися, що станеться саме так не варто. Вони домовляться, бо ніхто не хоче підпасти під кримінальне переслідування. Фальсифікував Лапутько, а не Ісаєнко. І лохом конченим вийшов також Лапутько.

Тому Сірьожі треба заспокоїтися і визнати кидок, бо і адвокат з Лапутька нікудишній. Не може, виявляється, заробити на квартиру своїм фахом. Хіба тільки шантажем.

ah-tyzh-hytraya-zadnytsa

 

 


Залишити коментар