Трошки про кума Волошина

Тра.22.2020. / Коментарів: 4

Як і обіцяли, надаємо читачам інформацію про кума Юри Волошина, який усюди протягує його. Де треба, і де не треба. А взагалі нікуди не треба, бо моральних потвор і аферистів протежувати – то великий моральний гріх і злочин перед українською державою. Бо такі як Юрій Волошин (НАУ) задають їй великої шкоди.

photo_2020-05-18_23-07-06

Ось цей пан.

Звуть його Чехович Сергій Болеславович. Трудиться він уже шостий рік в Офсі Президента України, і завдає Президентові непоправних іміджевих збитків.

https://www.president.gov.ua

Бо Юра Волошин – не заслужив «заслуженого». Він його отримав злочинним корупційним шляхом.

А ще пан Чехович впихнув Юру Волошина в якусь комісію при Президентові щодо реформи юридичної освіти. Який з Юри експерт, якщо всі праці Юри писав не він? Що толкового Юра може порадити? Нічого.

І основний винуватець цього – Чехович Сергій Болеславович – головний консультант Головного управління з питань юстиції та судоустрою Офісу Президента.

Прийшов туди Сергій Болеславович ще при Порошенкові. І якимсь дивним чином втримався. Поки що.

Пильно спостерігаємо за кар’єрним зростанням пана Сергія Чеховича. Чи не пора йому поміняти місце праці і більше не підставляти Президента.

Це часом не він за гроші мав пропихнути звання «заслуженого» ще одному аферисту від науки Артуру Гудманяну?
Не вийшло?

 

 

 


Коментарів 4 Додати коментар

  • От Волошина ушла жена, так как недовольна: писюн маловат) и умишком не вышел.

  • Как надоел уже этот обезьяноподобный Юра! Неужели никому незаметнно, что у него пстхические отклонения? Люди, этл ведь очевидно! Вороватая амбициозная сущность , сексуально несостоявщийся и профессионально непригодный!

  • Так це він використав своє посадове становище в Офісі президента, щоб вирішити питання для кума-пройдисвіта Юри Волошина.

  • Пане ректоре, а яких кумів та якої корупції Вам ще не вистачає?

Залишити коментар