Троянди пахнуть. Рози – попахують

У редакції «Рейдер НАУ» опинилися дуже цікаві документи, один з яких ми публікуємо.

3

 

 

Ця платіжка може зацікавити як правоохоронців, так і колектив. Слідчі можуть відкрити кримінальне провадження. А працівники і співробітники університету вкотре переконаються в тому, що Роза Вінецька — ще один в.о. проректор НАУ «без звання, без ступеня», яку делеговано до Національного авіаційного університету в якості «смотрящей» за фінансовими потоками, дбає винятково про власну фінансову вигоду.

Документ свідчить про те, що Роза Вінецька, в.о. проректора НАУ, не соромиться отримувати заробітну плату в розмірі близько 60 тисяч гривень на місяць. Мабуть, за «високі професійні якості», але й не забуває регулярно перераховувати собі, коханій, як Фізичній особі підприємцю (ФОП) періодично майже по 100 тисяч гривень за юридичні послуги. Ганьба!

Питання: Навіщо в НАУ існує юридичний відділ « імені Лапутька». Мабуть для того щоб Лапутько бив бейсбольною битою авто проректора Калити Тетяни, а більярдним києм студента НАУ і т.д.?

Від її «правової підтримки» університету тільки шкода. Так що не всі рози пахнуть, іноді від них дуже неприємне амбре.

Нагадаємо: Розу Вінецьку призначено бандою Ісаєнка Ковтунця на посаду в.о. проректора з економіки та адміністративно господарської роботи. Без наукового ступеня, без ученого звання, без жодного досвіду роботи в освіті. Ну просто Майснер №2!

roza-sauna-v-o-prorektor

На офіційному сайті НАУ вказала про себе: «Досвід професійної діяльності… 11 років — керівні посади в юридичних департаментах українських та європейських підприємств». Підприємства «Х»! Жодної назви!

Чому? Тому що втікала? Виганяли? Чи сама реєструвала для себе «великі» фірми, щоб мати «керівну посаду»? А може навіть і не реєструвала, а просто бреше?

Ну дійсно — Майснер №2. Хоча навіть до нього ще не дотягує! Нагадаємо: Майснер місяць тому на ВР НАУ затвердив тему своєї дисертації, а вже два тижні потому вже пройшов передзахист! Прямо спринтер. А Роза Вінецька тільки но вступила до аспірантури НАУ. Коли захист? Через місяць?

Газета reider-nau

 


Коментарі закриті.