Тривожні сигнали

Сер.28.2019. / 1 коментар

nau-isayenko-2019

Якось на одній з кафедр університету сталася гаряча дискусія між викладачами стосовно підготовки студентів з певної спеціальності.

Одна з викладачок, яка нещодавно була прийнята на роботу, застосувала несподіваний аргумент:

  • Якби не ми, люди з Драгоманова, то НАУ вже б давно здох.

Про навалу невдах з Драгоманова і небезпеку від цього для НАУ «reider-nau» вже писав, але ефект зозулі проявився дуже швидко.

Нагадаємо, що Ісаєнко одразу після свого незаконного призначення корупціонеркою Лілією Гриневич, розпочав масові репресії стосовно осіб, які віддали Національному авіаційному університетові десятки років і були свідками того, як на виборах  ректора у 2008 році Ісаєнко набрав аж 5 голосів, в тому числі і свій.

На місця патріотів і ветеранів НАУ Ісаєнко приводив усякий непотріб, в першу чергу з університету Драгоманова, де він на посаді директора інституту післядипломної освіти займався вимиванням бюджетних коштів.

В першу чергу з собою від привів своїх подільників на кшталт Дейнеги, яка за рік добила інститут післядипломного навчання, інститут заочного та дистанційного навчання, а потім цей перелік «блискучих фахівців» з Драгоманова налічував уже не десятки, а сотні.

До них доєдналися невдахи з Академії державного управління при Президентові, де працювала дружина Ісаєнка Ірина. Вона привела таких люстрованих «професіоналів» як Михненко, Жовнірчик їже з ними.

viber-image

Цинізм таких висловлювань особи, яку ніхто в університеті не чекав, так само як і інших «великих спеціалістів» з вулиці, полягає в тому, що вони прийшли на «живі» місця. Вакансії під них були створені штучно, шляхом насильного звільнення викладачів.

Через таких як вони стало менше справжніх патріотів НАУ.

Такі як вони знищують традиції університету, до яких їм байдуже. Такі як вони отримують вдвічі більшу заробітну плату від наших викладачів, бо це було умовою їх переходу до НАУ.

Такі як вони знищили авіаційну та технічну складову університету і замінили їх педагогікою, соціологією, філософією, біологією і іншими науками, які тепер змушують вивчати майбутніх авіаторів.

Цей перелік злочинів від «педиків» можна продовжувати, але фактом залишається те, що критична маса осіб з вулиці, яких працевлаштували до університету подружжя Ісаєнків, збільшується.

У такій ситуації старожилам і справжнім авіаторам слід жорстко і одразу ставити на місце «визволителів», щоб не дати їм укорінитися в університеті, оскільки судний день для покидьків Ісаєнків уже не за горами.


Коментар 1 Додати коментар

  • НАУ давно став каналізацією куди стікається вeсь нeпотріб

Залишити коментар